Concept VR2020 Gyro Defender UVC


Robotický vysavač, Vysává a mopuje najednou, Smart ovládání mobilem, Provozní doba: 120 min., Typ navigace: Gyroskop, Permanentní mapa úklidu, Automatická detekce povrchu, Pro domácnosti se zvířaty, Výška vysavače: 8 cm. Více info


Cena 5 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 60 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrý robotický vysavač s mopem 3 v 1 Concept VR2020 Gyro Defender UVC je vhodným pomocníkem do domácnosti, protože vysává, myje a sterilizuje všechny druhy podlahových ploch najednou. Vysavač je vybaven navigační technologií GyroTec 2.0 a motorem BLDC pro rychlý a účinný úklid. Třístupňová filtrace s HEPA 13 filtry a UVC lampou zaručuje dokonale čisté prostředí. Díky Li-Ion baterii s kapacitou 2 600 mAh vydrží vysavač na jedno nabití pracovat až 120 minut. Vysavač Concept VR2020 Gyro Defender UVC má plánovač úklidu, 4 režimy úklidu a 3 funkce. Robotický vysavač Concept VR2020 Gyro Defender UVC můžete snadno ovládat pomocí aplikace Concept Home v češtině. Součástí balení není: nabíjecí stanice, hlavní kartáč CARPET, 2× HEPA filtr 13 + pěnový filtr, dálkové ovládání s displejem, čisticí kartáč, 4× boční kartáče, 2× hadřík na mopování, 1× magnetická páska.

Concept VR2020 Gyro Defender UVC

 • Robotický chytrý vysavač
 • 3 v 1: vysávání, mytí a sterilizace
 • Navigační technologie GyroTec 2.0
 • Motor BLDC
 • Baterie Li-Ion 2 600 mAh
 • Doba používání na jedno nabití: 120 minut (doba nabíjení 3-4 hodiny)
 • UVC lampa
 • Ovládání přes aplikaci Concept Home 
 • Vyjímatelná nádoba na prach s přihrádkou na aroma tablety: 600 ml
 • Odnímatelný mopovací modul: 100 ml
 • 4 režimy čištění: automatický SMART, lokální TURBO, perimetr, ruční čištění
 • 3 funkce: TURBO, INTENSIVE, SILENT
 • Třístupňová filtrace s filtrem HEPA 13
 • Plánování úklidu 
 • Příslušenství: nabíjecí stanice, hlavní kartáč CARPET, 2× HEPA filtr 13 + pěnový filtr, dálkové ovládání s displejem, čisticí kartáč, 4× boční kartáče, 2× hadr na mopování, 1× magnetická páska

​​​​Navigační technologie GyroTec 2.0 

Robotický vysavač Concept VR2020 Gyro Defender UVC je vybaven navigační technologií GyroTec 2.0, která zajišťuje skvělou orientaci i v náročných podmínkách. Na zařízení jsou umístěna velká kolečka, díky nimž dokáže překonávat prahy dveří a další překážky až do výšky 1,5 cm. Přiložený magnetický proužek slouží jako virtuální zeď pro označení míst, kde nechcete, aby vysavač vysával.

3 v 1

Robot Concept VR2020 Gyro Defender UVCdvě násypky, což mu umožňuje provádět suché i mokré čištění. Po připojení modulu k mopu můžete vysávat a vytírat všechny podlahy současně. Modul mopu je vyroben z měkké tkaniny z mikrovlákna, která při vysávání podlahu také leští. Chcete-li svůj domov zbavit bakterií, jednoduše přidejte do modulu mopu dezinfekční prostředek. Jakmile je tkanina špinavá, jednoduše ji vyjměte a vyperte v pračce.

Sterilizuje

Robotický vysavač Concept VR2020 Gyro Defender UVC je vybaven sterilizační technologií UVC, jejíž ultrafialové záření (typ C) narušuje buněčnou strukturu DNA bakterií, virů a plísní a zabraňuje jejich dalšímu množení. Režim sterilizace se používá výhradně s nasazenou nádobou na prach, protože vypne vysávání, sníží rychlost pohybu na poloviční výkon a zároveň sníží rychlost hlavního kartáče i bočních kartáčů.

Voňavý domov

Díky přihrádce na aroma tablety se během vysávání eliminují nepříjemné pachy z usazeného prachu a místnost je příjemně provoněná. Aroma tablety nejsou součástí balení, proto doporučujeme zvolit pevné vůně do vysavače. 

Motor BLDC a vysoký sací výkon

Digitální motor BLDC použitý ve vysavači je vysoce výkonný s velkým sacím výkonem, který dosahuje až 2 200 Pa. Na výběr jsou 3 úrovně výkonu. Sací výkon lze podle potřeby nastavit také ručně. 

Li-Ion baterie 

Vysavač je napájen vysokokapacitní Li-Ion baterií s kapacitou 2 600 mAh, která umožňuje až 120 minut nepřetržitého úklidu na jedno nabití. Baterie vyniká dlouhou životností, vysokým výkonem, bezpečností a stabilním cyklem.

Čištění všech druhů povrchů

Hlavní spirálový kartáč CARPET, který je kombinací štětin a gumových čepelí, je vhodný pro všechny typy podlah včetně koberců.  Díky vysoké rotaci a speciálnímu uspořádání štětin ve tvaru V se všechny nečistoty i z okrajů kartáče soustředí ve střední části vysavače, kde jsou nasáty do sběrné nádoby. Boční kartáče jsou navrženy tak, aby rozšířily dosah vysávání, takže vysavač dokáže dokonale vyčistit i těžko přístupná místa. 

CARPET turbo

Pro použití funkce Turbo na koberce je nutné mít nasazený kartáč na koberce. Funkce se aktivuje v okamžiku, kdy vysavač najede na koberec a automaticky zvýší sací výkon na maximum. Po návratu na tvrdou podlahu se vrátí na původní výkon.

Aplikace Concept Home

Snadné ovládání robota je možné prostřednictvím mobilní aplikace Concept Home, která je k dispozici pro zařízení se systémy iOS a Android. Pomocí aplikace můžete úklid naplánovat odkudkoli a zároveň sledovat, kolik toho uklidil a kde se nachází. 

4 režimy čištění

Na výběr jsou 4 režimy čištění. V režimu Auto SMART se vysavač pohybuje efektivně a systematicky v řadách po prostoru a na konci provede úklid podél stěn. V režimu Local TURBO se robot pohybuje po spirále a vysává s maximálním výkonem na určitém místě. S obvodovým režimem dosáhnete dokonalého čištění podél stěn. V manuálním režimu navádíte vysavač přesně tam, kde potřebujete uklízet.

3 funkce 

Když aktivujete funkci TURBO, vysavač Concept VR2020 Gyro Defender UVC bude vysávat s maximálním výkonem a během chvilky dosáhnete skvělých výsledků. Ve funkci INTENSIVE robot provede nastavený program 2× a v režimu perimetru navíc s maximálním výkonem. Funkce SILENT vypne všechna hlasová hlášení, takže vás vysavač nebude rušit při žádné činnosti. 

Vhodný i pro alergiky

Robotický vysavač Concept VR2020 Gyro Defender UVC je vybaven třístupňovým filtračním systémem TripleAirClean s HEPA filtrem 13, které odstraní až 99,9 % částic nečistot, bakterií a virů. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Provozní doba 120 min.
Automatické vysypání Ne
Smart (ovládání mobilem) Ano
Vysává a mopuje najednou Ano
Typ navigace Gyroskop
Mapování více podlaží Ne
Automatická detekce povrchu Ano
Funkce dobít a pokračovat Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept VR2020 Gyro Defender UVC

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi