Concept VP6110 Iconic Animal Smart 25,2 V


Tyčový vysavač, Odnímatelný ruční vysavač, Provozní doba: 40 min., Osvětlení vysávané plochy, Pro domácnosti se zvířaty, Objem: 0,5 l, Vyjímatelná baterie, Maximální hlučnost: 80 dB, Hmotnost: 3,15 kg. Více info


Cena 5 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 53 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Tyčový aku vysavač Concept VP6110 Iconic Animal Smart 2 v 1 s vysokým sacím výkonem. Disponuje 3 režimy, BLDC motorem, Smart Floor Head, Smart Light senzorem a 25,2V baterií.

Tyčový akumulátorový vysavač Concept VP6110 Iconic Animal Smart 25,2 V

 • Vysoce účinný na všech podlahových krytinách
 • BLDC motor
 • Příkon: 380 W
 • Smart Floor Head se dvěma kartáči – Hardfloor pro tvrdé podlahy + Carpet na koberce
 • Smart light senzor – automatické rozsvícení ve tmě
 • 3 pracovní režimy: Low, AutoBoost (automatické navýšení sacího výkonu), High
 • Kapacita nádoby na prach: 0,5 l
 • Lithium baterie 25,2 V, 2 500 mAh
 • Doba vysávání: 40 minut
 • Doba nabíjení: 3–4 h
 • Senzor znečištění filtru
 • Indikátor stavu baterie
 • Hlučnost: 80 dB
 • Hmotnost: 3,15 kg (ruční jednotka 1,65 kg)
 • Barva: modrá

Univerzální pomocník

Tyčový vysavač 2 v 1 Concept VP6110 Iconic Animal Smart se stane univerzálním pomocníkem do každé domácnosti. Nabízí vysoký sací výkon, dlouhou výdrž a flexibilní využití. Zastane práci tyčového i ručního vysavače a pohodlně s ním vysajete veškeré tvrdé podlahy i koberce. Díky lehké konstrukci a ergonomické rukojeti se dobře ovládá. Tyčový vysavač VP6110 si poradí s úklidem doslova od podlahy po strop.

Výkonný BLDC motor

Vysoký sací výkon je zásluhou BLDC motoru. Jedná se digitální bezkartáčový stejnosměrný motor, který má řadu výhod. Zmíněný motor je tišší, spolehlivější, energeticky úspornější a má delší životnost než běžné motory.

SMART Floor Head

Podlahová hubice SMART je opatřena vlastním pohonem a flexibilním zvedacím nárazníkem. Díky tomu dosáhnete vysoce efektivního úklidu za mnohem kratší dobu. Během vysávání tvrdých podlah doporučujeme nárazník zvednout, aby si vysavač lépe poradil i s většími nečistotami. Na koberci nechte nárazník dole, snížíte tak únik vzduchu a dosáhnete lepších výsledků.

Na všechny druhy povrchů

V základní výbavě vysavače jsou 2 kartáče. Carpet kartáč je tvořený kombinací štětin a gumových lamel a je vhodný na všechny druhy podlah, včetně koberců. Pokud ve vaší domácnosti převládají tvrdé podlahy, zvolte HardFloor kartáč. Díky měkkému povrchu se speciálními vlákny je velice šetrný k vašim podlahám a dokáže zachytit až 3× více nečistot, včetně miniaturních částic.

Pro zachování vysoké účinnosti vysávání nezapomínejte kartáče pravidelně kontrolovat a čistit.

Smart light sensor

Díky inteligentnímu světelnému senzoru vám žádné smítko neunikne. Jakmile podlahová hlavice detekuje tmu, automaticky se rozsvítí. Pohodlně tak uklidíte i pod nábytkem nebo v jiných tmavých koutech vaší domácnosti.

3 pracovní režimy

Tyčový vysavač disponuje 3 režimy: Low, AutoBoost a High, které můžete měnit podle typu vysávaného povrchu přímo na rukojeti vysavače. Nízký výkon je vhodný na tvrdé podlahy, vysoký na úklid koberců. AutoBoost je plně automatický režim, při kterém vysavač sám rozpozná míru znečištění a tomu uzpůsobí sací výkon.

Malý turbokartáč – specialista na chlupy

Hlavní výhodou turbokartáče je, že vysává a kartáčuje současně. Ocení ho především majitelé domácích mazlíčků, protože si perfektně poradí s chlupy na sedačce, kobercích i v interiéru auta.

Pro zachování vysoké účinnosti vysávání nezapomínejte kartáč pravidelně kontrolovat a čistit.

PET kartáč na zvířecí srst

Součástí základní výbavy je i chytře vymyšlený PET kartáč s prodlužovací hadicí na šetrné ošetření kůže a srsti vašeho domácího mazlíčka. Hlavní výhodou je, že jedním tahem vyčešete a zároveň i vysajete všechny přebytečné chlupy bez zbytečného nepořádku. Vašeho zvířecího parťáka zbavíte nečistot, škodlivin a alergenů. Důmyslná konstrukce kartáče navíc působí stimulačně na funkci kůže. Údržba kartáče je velmi jednoduchá. Pro odstranění vyčesaných chlupů stačí stisknout tlačítko pro zatažení štětin a uvolněná srst bude následně vysáta.

Ruční vysavač

VP6110 disponuje odnímatelnou ruční jednotkou, kterou oceníte především při drobném úklidu. Díky praktickému příslušenství v podobě dlouhé a krátké štěrbinové hubice s kartáčkem uklidíte interiér auta, pohovku, kuchyňskou linku nebo třeba klávesnici. S použitím teleskopické trubky vysajete pohodlně i pavučiny u stropu.

Vyjímatelná baterie s dlouhou výdrží

Aku vysavač VP6110 vám poskytne naprostou volnost pohybu během úklidu. Během práce vás nebude obtěžovat žádný kabel, takže můžete uklízet bez omezení. V těle vysavače je umístěna vyjímatelná Li-Ion baterie s kapacitou 2 500 mAh, která se vyznačuje velkou výdrží a dlouhou životností. Na jedno nabití můžete uklízet až 40 minut, takže s ním pohodlně vysajete celý byt. Vysavač můžete nabíjet dvěma způsoby: samostatně připojením napájecího adaptéru přímo do těla vysavače nebo přes nástěnný držák. Plné dobití trvá 3–4 hodiny.

Rychlá údržba

Celé tělo vysavače je plně rozložitelné a omyvatelné. Prachová nádoba disponuje objemem 0,5 l a její čištění je velmi rychlé a hygienické. Po jejím naplnění stačí jednoduše zmáčknout tlačítko a prach je rázem venku, aniž byste se museli samotné nádoby dotknout. Tyčový vysavač je vybaven kvalitním HEPA filtrem 13, což ocení zejména alergici a rodiny s malými dětmi. Díky senzoru znečištění filtru budete přesně vědět, kdy je nutná jeho výměna, aby vám vysavač dlouho a efektivně sloužil.

Příslušenství:

 • Malý turbokartáč
 • PET kartáč + hadice
 • Krátká štěrbinová hubice s kartáčkem
 • Dlouhá štěrbinová hubice
 • Napájecí adaptér
 • Držák na zeď

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 3.15 Kg
Objem 0.5 L
Odnímatelný ruční vysavač Ano
Provozní doba 40 min.
Osvětlení vysávané plochy Ano
Vysává a mopuje najednou Ne
Automatická detekce povrchu Ne
Typ tyčového vysavače podlahový
Flexibilní ohebný kloub Ne
HEPA filtr Ne
Detekce znečištěného filtru Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept VP6110 Iconic Animal Smart 25,2 V

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi