Concept VP5230 Real Force

Zobrazit


Maximální hlučnost: 78 db, Operační rádius: 10 m, Umývatelný filtr: Ano,


Cena 3 499 Kč

34,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Podlahový vysavač Concept VP5230 Real Force je spojením vysoké sací síly a nízké spotřeby. Díky vysoce účinnému motoru a příkonu 700 W dosáhnete vždy dokonalých výsledků úklidu. Velkou výhodou je kompaktní provedení a bohaté příslušenství s všestranným využitím ve vaší domácnosti. Pro sběr nečistot slouží velká nádoba o objemu 3 l a omyvatelný HEPA filtr 13, který je zárukou bezpečného domova i pro alergiky. Hlučnost vysavače je 78 dB. Akční rádius je 10 metrů, díky kterému máte k dispozici dostatek volnosti při pohybu. Barva: černá

Podlahový vysavač Concept VP5230 Real Force

 • Příkon: 700 W
 • Kapacita cyklonové nádoby: 3 l
 • HEPA filtr 13
 • Kontrolka plnosti nádoby
 • Akční rádius: 10 m
 • Kovové teleskopické trubky
 • Hlučnost: 78 dB
 • Barva: černá

Cyklónová technologie vysávání

Podlahový vysavač Concept VP5230 Real Force je skvělým pomocníkem s vysokou sací sílou a nízkou spotřebou. Motor s příkonem 700 W zajistí dostatečný výkon k tomu, abyste měli perfektně uklizeno v každém koutě vašeho domova. Tento výkon je neměnný díky systému cyklónového vysávání. Díky vysoce účinnému motoru dosáhnete vždy dokonalých výsledků. Je zárukou bezpečného domova i pro alergiky. Kapacita cyklónové nádoby je 3 l, takže s ním pohodlně vysajete celý byt. Samotné vyprazdňování nádoby je zcela hygienické. Jednoduše stisknete příslušné tlačítko a celý obsah se vysype.

Bohaté příslušenství

Speciálně tvarovaná AAAA podlahová hubice dosahuje ve spojení s revoluční konstrukcí motoru maximálního výkonu. Dokonale s ní vysajete všechny koberce, předložky, běhouny nebo čalouněný nábytek.

Velký turbokartáč je ideální volbou pro všechny typy koberců. Díky jeho velikosti získáte široký záběr a vysávání vám tak zabere méně času a námahy. Lehká je i samotná údržba, kartáč jednoduše rozeberete, vyčistíte a zase složíte.

Speciální kartáč pro majitele domácích mazlíčků - jedinečná konstrukce kartáče umožňuje zachytit každý chlup z čalouněného nábytku a účinný HEPA filtr se postará o bakterie a alergeny.

Parketová hubice je tou spravnou volbou pro úklid vinylových podlah, parket, plovoucích podlah a linoleí. Je speciálně navržena pro tvrdé podlahy, takže nedojde k jejich poškrábání.

Extra dlouhá štěrbinová hubice CAR disponuje délkou 60 cm a dostanete se s ní opravdu kamkoli. Vysát auto nebude žádný problém. Pod sedačkou, za nábytkem nebo v autě, všude budete mít čisto.

Se štěrbinovou hubicí s prachovým kartáčkem snadno odstraníte prach ze žaluzií, parapetů, klávesnic či drobky na kuchyňské lince. Takže už nebude žádné problém vysát i těžce dostupná místa.

Účinná filtrace

Chcete ušetřit za nákup sáčků, mít stálý výkon vysavače a kvalitní filtraci? Tento vysavač bude váš nejlepší pomocník v případě, že máte v rodině alergiky. Systém cyklónu spočívá v odstředivé síle působící při rotaci vysávaného vzduchu na nečistoty a jejich následné odstředění do sběrné nádoby. Navíc během úklidu nedochází k víření prachu. O zbylé částice se postará HEPA filtr 13. Budete mít domácnost stále jako ze škatulky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 78 db
Operační rádius 10 m
Umývatelný filtr Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Concept VP5230 Real Force

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Martin

26. 4. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • vynikající vybaveni
 • množství sacích kartáčů
 • kvalitní konstrukce
 • délka přívodního kabelu je v "normě", není vysloveně krátký i když nemá na starý vysavač Electrolux s dosahem 13 metrů
 • nemožnost vložit malou štěrbinovou hubici do těla přistroje

Hledal jsem kvalitní bezsáčkový vysavač, který bude dosahovat kvality známych značek jako jsou Electrolux, ETA, Rowenta a pod. a pořád bude mít zajímavou cenu a tak jsem našel českou společnost Concept. Bohaté vybavení hubicemi a navíc turbokartáč jistě poteší. Navíc jsem v akci jsem získal 5 letou záruku nebo možnost vrátit vysavač do 30 dní výrobci. V akci za cenu kolem 3000 Kč je to jasná volba a nelituji, že jsem nevolil prémiovou značku.