Concept VP5075 Minis

Zobrazit


Maximální hlučnost: 75 db, Operační rádius: 7.5 m, Umývatelný filtr: Ano,


Cena 1 599 Kč

15,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Podlahový cyklonový vysavač Concept VP5075 podává vynikající vysoký výkon 700 W. Bezsáčkový vysavač funguje tak, že prach a nečistoty se ukládají do speciálního zásobníku, který má objem 1,5 l. Samotné vyprazdňování nádoby je zcela hygienické. Délka přívodního kabelu je 5 metrů, hmotnost 4,3 kg a hlučnost nepřesáhne hodnotu 78 dB. Barva vysavače: červená.

Concept VP5075 Minis

  • Příkon: 700 W
  • Hlučnost: 78 dB
  • Objem cyklónové nádoby: 1,5 l
  • HEPA filtr 10
  • Kovové teleskopické trubky
  • Délka přívodního kabelu: 5 m
  • Příslušenství: podlahová hubice, štěrbinová hubice s prachovým kartáčkem

Skvělý pomocník

Podlahový vysavač Concept VP5075 Minis je nenahraditelným spotřebičem vhodným do každé domácnosti. Motor s příkonem 700 W vám zaručí dostatečný výkon k perfektně uklizené domácnosti. Díky odstředivé síle, která na nečistoty působí při rotaci vysávaného vzduchu uvnitř nádoby, jsou nečistoty a prach odstředěny do sběrné nádoby. Omyvatelný HEPA filtr 10 zajišťuje, že vzduch po vysávání zůstane čistý. Kapacita cyklonové nádoby je 1,5 l a pohodlně s ní vysajete celou domácnost.

Bezsáčkový systém vysávání

Kromě vysávání bez rozvířeného prachu vás cyklón jistě potěší tím, že se nemusíte starat o sáčky. Cyklónový vysavač Minis pracuje bez sáčků. Všechny nečistoty posbírá do nádoby, kterou velmi snadno vyprázdníte. Stačí stisknout tlačítko a vše vysypat, aniž byste se museli nečistot či prachu dotknout. Samotné vyprazdňování nádoby je zcela hygienické.

Kompaktní provedení

Vysavač je lehký, jen 4,3 kg, a kompaktní a dobře se s ním manipuluje. Při vysávání dosáhnete optimálních výsledků. Nezabírá příliš místa a už z názvu Minis můžeme odvodit, že vysavač je malý. Je vhodný zejména do malých bytů a ani s uskladněním nebude problém.

Bohatá výbava

  • Kromě základního příslušenství s kovovou teleskopickou trubkou můžete využít podlahovou hubici, která je určena k vysávání koberců, předložek a běhounů, po přepnutí klapky a vysunutí štětin i tvrdých podlah
  • Kovová teleskopická trubka umožní pohodlný úklid bez natažení zad
  • Pro úklid těžko dostupných míst vám poslouží štěrbinová hubice s kartáčkem, se kterou nebude překážkou nic. Díky ní se dostanete do úzkých prostor v autě, za nábytek, radiátor či kuchyňskou linku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 75 db
Operační rádius 7.5 m
Umývatelný filtr Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Concept VP5075 Minis

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Macaria

4. 3. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Jsem s výrobkem spokojen!<br />