Concept VP4410 Deeser Ultimate


Ruční vysavač, Doba nabíjení: 5 h, Provozní doba: 20 min., Typ baterie: Li-Ion, Bezdrátové, Objem: 0,25 l, Omyvatelný filtr, Indikace stavu nabití. Více info


Cena 2 199 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 22 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Ruční vysavač VP4410 Deeser Ultimate je skvělým pomocníkem při vysávání drobných nečistot. Nádoba na prach a nečistoty o objemu 0,25 litru umožňuje rychlou a snadnou údržbu. Vysavač VP4410 Deeser Ultimate je vybaven výkonnou 11,1V Li-Ion baterií s kapacitou 2 200 mAh, která umožňuje až 20 minut provozu na jedno nabití. Součástí balení je užitečné příslušenství, jako je štěrbinová hubice 2 v 1, hubice na čalounění a praktický úložný stojan.

Concept VP4410 Deeser Ultimate

  • Ruční vysavač
  • Motor BLDC
  • Výkonná baterie Li-Ion 11,1 V 
  • Doba vysávání na jedno nabití 20 minut (doba nabíjení: 4-5 hodin)
  • Objem nádoby na prach: 0,25 l
  • HEPA filtr 13
  • Indikace stavu baterie
  • Příslušenství: stojan, štěrbinová hubice 2 v 1, hubice na čalounění
  • Výkon: 90 W

Univerzální pomocník

Ruční vysavač Concept VP4410 Deeser Ultimate spojuje eleganci a skvělý výkon v jednom praktickém pomocníkovi do vaší domácnosti. Vysavač je vybaven bezkartáčovým motorem BLDC. Kromě toho je přístroj velmi lehký, takže vám umožní provádět každodenní drobné úklidové práce v domácnosti i v autě. Vysoce kvalitní 11,1V Li-Ion baterie s kapacitou 2 200 mAh zajišťuje nepřetržité 20minutové čištění na jedno nabití. 

Snadné použití 

Po skončení úklidu vysavač jednoduše položte na nabíjecí stanici, která slouží také jako stojan na drobné příslušenství. Vyprazdňování prachové nádoby vás také nemusí příliš zdržovat, protože díky zámkům na těle vysavače ji lze snadno odpojit, vyprázdnit a znovu nasadit. 

Filtrace HEPA 13

Ruční vysavač Concept VP4410 Deeser Ultimate je vybaven filtrem HEPA 13, který zachytí až 99,9 % částic nečistot, jako je prach, pyl nebo cigaretový kouř. Díky vysavači s filtrem HEPA 13 můžete předcházet alergiím, což ocení rodiny s malými dětmi a alergici. Filtr HEPA je omyvatelný, takže jej stačí vyjmout z těla vysavače, vyklepat, opláchnout pod tekoucí vodou a nechat uschnout.

Drhnoucí tryska 2 v 1

Ruční vysavač Concept VP4410 Deeser Ultimate lze doplnit štěrbinovou hubicí 2 v 1 (štěrbinová hubice a prachový kartáč), s níž v mžiku vysajete prach z těžko přístupných míst. Nebo kartáč na prach jednoduše otočte a jemně odstraňte prach z nábytku, žaluzií, parapetů, knih nebo klávesnic. Kartáčová houba slouží k šetrnému odstraňování prachu z různých míst v domácnosti. 

Houba na čalounění

Houba na čalounění se používá k lehkému vysávání pohovek, křesel, matrací a postelí. Kromě toho umožňuje jemné stírání prachu z nábytku. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 800 g
Doba nabíjení 5 hod.
Indikace stavu nabití Ano
Objem 0.25 L
Umývatelný filtr Ano
Provozní doba 20 min.
Mokré vysávání Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept VP4410 Deeser Ultimate

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi