Concept VP4353 Wet and Dry Riser Extension


Ruční vysavač, Doba nabíjení: 4 h, Provozní doba: 22 min., Typ baterie: Li-Ion, Bezdrátové, Objem: 0,5 l, Mokré vysávání, Indikace stavu nabití. Více info


Cena 1 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 200 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Ruční vysavač Concept VP4353 Wet and Dry Riser Extension je skvělým pomocníkem při vysávání drobných nečistot i tekutin. Nádoba na prach a nečistoty o objemu 0,5 litru umožňuje rychlou a snadnou údržbu. Vysavač Concept VP4353 je vybaven výkonnou 18,5V Li-Ion baterií s kapacitou 2 200 mAh, která umožňuje až 22 minut provozu na jedno nabití. Součástí balení je různé příslušenství, jako je PET kartáč, podlahová hubice, prodlužovací trubice (2 ks), flexibilní hadice CAR, štěrbinová hubice, nástavec na vysávání tekutin a kartáčová hubice.

Ruční vysavač Concept VP4353 Wet and Dry Riser Extension

  • Ruční vysavač
  • Doba vysávání: až 22 minut
  • Vysávání kapalin
  • Objem nádoby na prach: 0,5 l
  • HEPA filtr 13
  • Indikace stavu baterie
  • Obsah balení: PET kartáč, podlahová hubice, prodlužovací trubice (2 ks), flexibilní hadice CAR, štěrbinová hubice, nástavec na vysávání tekutin, kartáčová hubice, redukce, nabíjecí stanice, adaptér.
  • Výkon: 110 W

Univerzální pomocník - suché a mokré vysávání

S ručním vysavačem Concept VP4353 Wet and Dry Riser Extension zvládnete úklid rychle a efektivně. Jakmile stroj spustíte, zaujme vás jeho extrémní sací výkon a moderní design. Díky všestrannému příslušenství pro drobné úklidové práce v domácnosti nebo i v autě je skvělým pomocníkem v domácnosti, protože je vybaven gumovými stěrkami, které pohodlně vysají i mokrou špínu.

22 minut nepřetržitého čištění

Concept VP4353 Wet and Dry Riser Extension je vybaven 18,5V Li-Ion baterií s kapacitou 2 200 mAh, která zajistí až 22 minut nepřetržitého vysávání, a to pouze na jedno nabití. Tento typ baterie se navíc vyznačuje vysokým výkonem a dlouhou životností

Prodlužovací trubka

Ruční vysavač Concept VP4353 Wet and Dry Riser Extension lze doplnit prodlužovací trubicí, která z něj hned po vybalení dělá praktický tyčový vysavač, s nímž můžete pohodlně vysávat drobné nečistoty na podlaze, aniž byste museli vytahovat klasický vysavač.

PET kartáč  

Součástí balení je nástavec na zvířecí chlupy, s nímž můžete bez zbytečného rozčilování kartáčovat a vysávat přebytečné chlupy zároveň. Kromě toho má design kartáče stimulační účinek na funkci pokožky.

Ohebná hadice CAR

Úklid auta a těžko přístupných míst nebyl nikdy jednodušší, protože když k ručnímu vysavači Concept VP4353 Wet and Dry Riser Extension připojíte flexibilní hadici CAR, dostanete se díky její délce a flexibilitě do každého záhybu.

Drhnoucí tryska a kartáčová tryska

K ručnímu vysavači Concept VP4353 Wet and Dry Riser Extension lze doplnit štěrbinovou hubici, která v mžiku vysaje prach z těžko přístupných míst. Kartáčová hubice slouží k šetrnému odstraňování prachu z různých míst ve vaší domácnosti. 

Snadná údržba

Údržba ručního vysavače Concept VP4353 Wet and Dry Riser Extension je tak snadná, že stačí stisknout tlačítko pro oddělení sběrné nádoby na prach a nečistoty, vyprázdnit ji a znovu nasadit.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 1080 g
Doba nabíjení 4 hod.
Indikace stavu nabití Ano
Objem 0.5 L
Umývatelný filtr Ne
Provozní doba 22 min.
Mokré vysávání Ano

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Concept VP4353 Wet and Dry Riser Extension

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Robert

3. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí