Concept TM4810


Tyčový mixér, Příkon: 600 W, Ergonomická rukojeť: Ano, Pulzní spínač: Ne, Drcení ledu: Ano, Obsah balení: Mixovací nádoba 600 ml, Barva: černá. Více info


Cena 709 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 7 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Concept TM4810 představuje užitečného pomocníka, kterého při každodenním vaření jistě oceníte. Ať už při přípravě polévek, omáček nebo pomazánek. Mixér myslí i na pohodlné používání, a proto mu nechybí ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzovou úpravou. Odnímatelná noha je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Mixovací nohu po použití stačí opláchnout pod tekoucí vodou. Součástí balení je i praktická mixovací nádoba o objemu 600 ml.

Tyčový mixér Concept TM4810

  • Vyjímatelná nerezová noha
  • Příkon: 600 W
  • Ergonomický tvar rukojeti
  • Protiskluzová rukojeť
  • Nerezový nůž
  • Plynulá regulace rychlosti
  • Turbo rychlost
  • Barva: černá
  • Recepty v aplikaci Concept vaření

Oblíbený pomocník

Připravujte si své oblíbené pokrmy, jako například polévky, smoothie nebo omáčky s tímto oblíbeným pomocníkem Concept TM4810. Výkonný motor s příkonem 600 W dosahuje perfektních výsledků a pro obzvláště těžké situace disponuje i Turbo tlačítkem. Díky ergonomicky tvarované rukojeti se s ním dobře pracuje. Součástí balení je i praktická mixovací nádoba o objemu 600 ml.

Šikovná aplikace

Nová aplikace Concept Vaření je přehledná a jednoduchá kuchařka, která je díky mobilnímu telefonu nebo tabletu stále s vámi. Vyberte si mezi záložkami (dezerty, RAW, marmelády, saláty, polévky, chuťovky atd) A dejte se do vaření. Už se vám nestane, že nebude vědět, co uvařit na párty, rodinný oběd nebo jaké smoothie si vzít do práce. Slouží také jako inspirace pro objevení nových chutí Fresh a smoothies. Aplikaci je možné stáhnout pro iOS a pro Android.

Kompaktní provedení

Nyní máte kontrolu nad přesným nastavením pro každou úlohu. Pomocí regulátoru rychlostí můžete plynule nastavit přesně takový výkon, jaký právě potřebujete. Odnímatelná noha je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, takže s ním můžete mixovat i horké polévky a omáčky, které pak můžete servírovat teplé. Údržba nástavce je velmi rychlá a jednoduchá, stačí nástavec vyjmout a opláchnout pod vodou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 6.6 cm
Hmotnost 950 g
Příkon 600 W
Ergonomická rukojeť Ano
Pulzní spínač Ne
Drcení ledu Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept TM4810

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno