Concept SO4000 Infra


Časovač: Ano, Počet roštů: 5


Cena 6 999 Kč

Sleva 13 % z doporučené ceny výrobcem: 7 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 69,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Sušička potravin Concept SO4000 disponuje infrazářením, které lze přirovnat ke slunečním paprskům. Takto vysušené potraviny si zachovají více vitamínů, enzymů, minerálů a vlákniny. Sušička má možnost zvolit si sušení s infrazářením, ale i bez něj. Celkově máte k dispozici 4 přednastavené programy: ovoce / zelenina / maso / jogurt a navíc program sterilizace, který sušičku dokonale vyčistí. Oceníte i časovač s možností nastavení až do 99 hodin a nastavení teploty od 35 °C do 75 °C. Příkon 500 W. Barva: černá.

 

Sušička ovoce SO4000

  • Možnost zvolení sušení s INFRA
  • Možnost zvolení sušení jen HEATER (bez INFRA)
  • Přednastavené programy: ovoce, zelenina, maso, jogurt, sterilizace (čištění)
  • Nastavení teploty: 35 °C - 75 °C
  • Ruční program - možné zvolit podle potřeby čas i teplotu
  • Barva: černá
  • Příslušenství: talíř, 1 m kabel, 5 nerezových plat
  • Příkon: 500 W
  • Časovač: 1 - 99 hodin

Infra záření

Nová generace sušení spočívá v INFRA záření, které se dá přirovnat ke slunečním paprskům. Potraviny jsou tak sušené stejně přirozeně jako na slunci, akorát bez škodlivého UV záření. Infračervené záření suší rychleji a zachovává v potravinách více vitaminů, enzymů, minerálů a vlákniny než běžné sušení bez INFRA. U masa a ryb navíc působí proti rozkladu. Ve vybraném programu s INFRA tak můžete usušit například rajčata, maso, houby, bylinky a další potraviny.

5 přednastavených programů

Sušička má celkem 4 programy pro sušení a 1 pro sterilizaci. Program "ovoce" je nastaven speciálně pro sušení ovoce. K sušení zeleniny jednoduše poslouží program "zelenina". V programu "maso" si můžete udělat oblíbené sušené maso, které se jinak suší v troubě několik desítek hodin s nutností měnit stupně teploty. V programu "jogurt" připravíte prvotřídní domácí jogurt jako z mlékárny. U každého programu si můžete nastavit, zda chcete sušit s INFRA nebo s HEATER (bez INFRA). Poslední přednastavený program sterilizace sušičku krásně vyčistí.

Ruční program

Pokud nechcete využít žádný z přednastavených programů, můžete zvolit ruční program, při kterém si nastavíte čas i teplotu podle vlastní potřeby. Teplotu lze nastavit v rozmezí od 35 °C do 75 °C. Doba sušení je možná až 99 hodin.

Praktická údržba

Už Vás nebude pronásledovat chuť na chutné, zdravé plátky z jablek, švestek či hrušek, kdy kvůli nepohodlnému a zdlouhavému mytí sušících plat, jste si je nemohli dovolit. Součástí příslušenství je odkapávací talíř a 5 nerezových sušících plat, které můžete mýt v myčce. Hlavní předností nerezu je vyšší odolnost oproti plastovým platům. Jednou z dalších výhod je to, že se nahřívají a tím urychlují proces sušení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Časovač Ano
Počet roštů 5

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept SO4000 Infra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno