Concept SM3500


Smoothie mixér, Příkon: 1300 W, Objem: 1,8 l, Materiál nádoby: sklo, Počet nádob: 1, Drcení ledu, Hmotnost: 4,11 kg. Více info


Cena 2 199 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 22 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

S mixérem Concept SM3500 ušetříte množství času v kuchyni. Je osazen motorem s výkonem 1 300 W díky kterému dosahuje rychlosti až 26 000 otáček za minutu. Šest vysoce odolných sekacích nožů se postará o jemnou konzistenci připravovaných nápojů a jídel. Nádoba mixéru poskytuje dostatečně velký objem 1,8 litru, takže v ní pohodlně připravíte nápoje pro celou rodinu. Je zpracována z kvalitního skla, které je odolné vůči vysokým teplotám a nezachycuje pachy ani chutě. Pro váš maximální požitek z domácího smoothie nápoje je mixér vybaven šikovně vymyšleným filtrem na zachycování zrníček. Vkládá se přímo do nádoby mixéru a během mixování oddělí i ty nejjemnější zrníčka z ovoce. Mixér je vybaven ochranou proti přehřátí a bezpečnostní pojistkou, díky které máte jistotu, že se vám omylem nespustí bez správně usazené nádoby a víka. Je opatřen protiskluzovou ochranou pro maximální stabilitu během práce. Součástí víka je integrovaná odměrka.

Concept SM3500

  • Výkonný mixér s filtrem na zrníčka
  • Plynulá regulace rychlosti
  • Sekací nůž se šesti noži
  • Funkce: Smoothie, Ice Crush, Auto Clean
  • Skleněná nádoba
  • Objem: 1,8 litru
  • Rychlost: 26 000 otáček/min
  • Příkon: 1 300 W
  • Napětí: 220-240 V

Šetří váš čas

S mixérem Concept SM3500 ušetříte množství času v kuchyni. Je osazen motorem s výkonem 1 300 W díky kterému dosahuje rychlosti až 26 000 otáček za minutu. Šest vysoce odolných sekacích nožů se postará o jemnou konzistenci připravovaných nápojů a jídel. Rychlost mixování můžete plynule regulovat pomocí otočného tlačítka.

Skleněná 1,8litrová nádoba

Nádoba mixéru poskytuje dostatečně velký objem 1,8 litru, takže v ní pohodlně připravíte nápoje pro celou rodinu. Je zpracována z kvalitního skla, které je odolné vůči vysokým teplotám a nezachycuje pachy ani chutě.

Přednastavené programy

Mixér Concept SM3500 se velmi snadno a intuitivně ovládá díky třem přednastaveným funkcím: Smoothie pro přípravu lahodných ovocných a zeleninových nápojů plných vitamínů, Ice Crush pro drcení ledu a Auto Clean pro snadné a rychlé čištění spotřebiče.

Filtr na zrníčka

Pro váš maximální požitek z domácího smoothie nápoje je mixér vybaven šikovně vymyšleným filtrem na zachycování zrníček. Vkládá se přímo do nádoby mixéru a během mixování oddělí i ty nejjemnější zrníčka z ovoce jako jsou jahody, kiwi, maliny apod., které by bez použití tohoto filtru zůstaly ve vašem nápoji.

Kvalitní a bezpečné zpracování

Mixér je vybaven ochranou proti přehřátí a bezpečnostní pojistkou díky které máte jistotu, že se vám omylem nespustí bez správně usazené nádoby a víka. Je opatřen protiskluzovou ochranou pro maximální stabilitu během práce. Součástí víka je integrovaná odměrka. Po vyjmutí získáte otvor, kterým můžete doplnit suroviny v okamžiku, kdy je mixér vypnutý, aniž byste museli odebrat celé víko.

Concept Vaření - přehledná a jednoduchá kuchařka 

Nová aplikace Concept Vaření je přehledná a jednoduchá kuchařka, která je díky mobilnímu telefonu nebo tabletu stále s vámi. Vyberte si mezi záložkami (dezerty, raw, marmelády, saláty, polévky, chuťovky atd.) a dejte se do vaření. Už se vám nestane, že nebude vědět co uvařit na párty, rodinný oběd nebo jaké smoothie vzít do práce. Slouží také jako inspirace pro objevení nových chutí freshů a smoothies. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 1.8 L
Příkon 1300 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept SM3500

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi