Concept SM3050

Smoothie mixér Concept SM3050 nabízí nadstandardně vysoké otáčky dosahující až 33 000 za minutu v kombinaci s vysokým výkonem 1 500 W - to znamená, že rozmixujete během pár vteřin i velmi tvrdé suroviny. O rychlé a snadné mixování a sekání se postará 6 nožů z japonské karbonové oceli. Ať už máte chuť na čerstvý smoothie koktejl z ovoce, nebo chcete namíchat ledový drink, jestli namlít mouku to vše dokážete díky šesti přednastaveným programem. I větší množství surovin se vejde do robustní nádoby o objemu 2 l, která zajistí snadné a bezpečné mixování horkých polévek a studených nápojů. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 30 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Smoothie mixér

Za pár vteřin si připravíte skvělé smoothie z ovoce a zeleniny, polévky, omáčky, dezerty ze sušeného a mraženého ovoce, náplně do moučníků, kaše, různé druhy rostlinného mléka, nasekáte ořechy, piškoty i kostky ledu. Vložené suroviny jsou okamžitě zpracovány a získají neskutečně jemnou krémovou konzistenci. Dokonalý výsledek je zajištěn nejen extrémním počtem otáček (33000 ot. Za minutu), ale také pomocí 6 speciálně upravených nožů z vysoce odolné japonské karbonové oceli.

 

Posuvné ovládání Slider

Jednoduché a praktické, zcela intuitivní. Jednoduchým lehkým tažením prstu po ovládacím panelu můžete regulovat otáčky mixéru i volit programy. Mixování je tak rychlejší a váš čas strávený v kuchyni se podstatně zkrátí. Díky absenci vystupujících prvků je také údržba mixéru zcela jednoduchá.

 

 

6 přednastavených programů

Jednoduché a praktické, zcela intuitivní je ovládání tohoto smoothie mixéru. Můžete volit ze šesti variant, z nichž 4 jsou určeny hlavně k přípravě RAW pokrmů: smoothie, zelenina, polévka a ořechy. Program zmrzlina umožní přípravu poctivé domácí zmrzliny bez éček, pulse využijete na nasekání ledové drti například do mojita. Dokonce můžete experimentovat s různými druhy obilovin a semínek. Kovová spojka mezi nožovou a motorovou částí zajišťuje extra dlouhou životnost převodovky. V kombinaci s vysokým příkonem 1500 W a kvalitním motorem získáte nenahraditelného, ​​doživotního pomocníka.

 

BPA free nádoba

Velká, dvoulitrová, zdravotně nezávadná BPA free nádoba pojme všechny potraviny, které potřebujete aktuální zpracovat. Víko je vybaveno trojnásobným těsněním, které zabrání úniku mixovaných surovin z nádoby. Díky otvoru ve víku, krytému odměrkou, nemusíte přerušovat práci a můžete suroviny rovnou přisypáváme nebo ochutnávať.Nádoba mixéru je přizpůsobena tak, že si můžete sami vybrat, jak ji na tělo spotřebiče nasadíte. Pro zvýšenou ochranu motoru je mixér vybaven vratnou tepelnou pojistkou, která ochrání přístroj v případě jeho přehřátí. Pokud složíte nádobu během provozu z těla mixéru, automaticky se vypne. Mixér je samozřejmě vybaven protiskluzovými nožičkami, které zajistí, že se během provozu neposouvá po lince.

 

Připravte si domácí pokrmy

Společně s mixérem dostanete zdarma kuchařku s recepty namixujte si krémovou polévku, omáčku, marmeládu, dětskou výživu ... V knize se dozvíte recepty na jídla, která kromě toho, že jsou zdravé, ještě i výborně chutnají - vyberte si, na co máte právě chuť.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Objem 2 L
  • Příkon 1500 W

Další vlastnosti

Značka: Concept
Objem: 2 L
Pulzní spínač: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 20 cm
Výška: 48 cm
Hloubka: 25 cm
Hmotnost: 4,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: tritánová nádoba

Energetické údaje

Příkon: 1500 W

Funkce

Drcení ledu: Ano

Další parametry

Materiál nádoby: plast
Počet nádob: 1 Kus

Ostatní

Kód produktu: SM3050

Všechny parametry

Recenze Concept SM3050

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Concept SM3050