Concept RK3332 Retrodesign


Rychlovarná konvice, Objem: 1700 ml, Materiál: nerez, Příkon: 2200 W, Automatické vypnutí, Ochrana proti vyvařování vody, Ochrana proti přehřátí. Více info

Barva


Cena 1 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 13 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Pokud patříte mezi milovníky venkovského stylu, konvice Concept RK3332 Retrodesign v elegantním designu v matném červeném provedení vás jistě osloví. Je spojením kvalitního zpracování a okouzlujícího retro designu, díky kterému zavzpomínáte na doby našich babiček. Konvice Concept RK3330 Retrodesign je vyrobena z ušlechtilé nerezové oceli, která je velmi odolná a vydrží téměř cokoli. Konvice je opatřena odnímatelným víkem a velkým otvorem pro pohodlné plnění vodou. Integrovaný filtr a hladké dno se skrytým topným tělesem zamezují usazování nečistot. Velký vodoznak pod rukojetí nabízí přehled o množství vody uvnitř konvice.

Concept RK3332 Retrodesign

 • Maximální objem 1,7 litru (pro přípravu až 7 šálků)
 • Konektor nejvyšší kvality (britská značka Strix)
 • Přehledný vodoznak pod držadlem
 • Odnímatelné víko
 • Integrovaný filtr proti vodním usazeninám
 • Prémiový matný povrch
 • Velký plnicí otvor
 • Skryté topné těleso
 • Otočný 360° středový konektor
 • Materiál prvotřídní ušlechtilá ocel SUS304
 • Gumové protiskluzové nožičky na podstavci

 

Retro design

Pokud patříte mezi milovníky venkovského stylu, konvice Concept RK3332 Retrodesign v elegantním designu v matném červeném provedení vás jistě osloví. Je spojením kvalitního zpracování a okouzlujícího retro designu, díky kterému zavzpomínáte na doby našich babiček. Pojme 1,7 litru vody, takže s ní uspokojíte i potřeby velké domácnosti.

Kvalitní zpracování

Konvice Concept RK3332 Retrodesign je vyrobena z ušlechtilé nerezové oceli, která je velmi odolná a vydrží téměř cokoli. V kombinaci s vysoce kvalitním konektorem britské značky Strix máte jistotu dlouhé životnosti.

Jednoduchá manipulace a snadná údržba

Konvice je opatřena odnímatelným víkem a velkým otvorem pro pohodlné plnění vodou. Integrovaný filtr a hladké dno se skrytým topným tělesem zamezují usazování nečistot. Velký vodoznak pod rukojetí nabízí přehled o množství vody uvnitř konvice. Praktický je i plně otočný podstavec s prostorem pro uschování přebytečného kabelu, na který můžete konvici postavit z jakéhokoliv úhlu.

Bezpečnost na prvním místě

Konvice je vybavena trojnásobným bezpečnostním systémem. Ten vám zaručí, že se konvice automaticky vypne po dosažení bodu varu, pokud ji vezmete z podstavce nebo v okamžiku, kdy ji omylem zapnete prázdnou. Hlavní spínač slouží jako kontrolka provozu a rozsvítí se vždy, když konvici zapnete. Nechybí ani protiskluzové nožičky pro zajištění perfektní stability.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál nerez
Zvuková signalizace Ne
Příkon 2200 W
Nastavitelná teplota Ne
Objem 1700 ml

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept RK3332 Retrodesign

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi