Concept RE2020


Celkový čistý objem: 1.5 L, Příkon: 650 W, Ochrana proti vyvař.vody: Ano,


Cena 999 Kč

9,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Rýžovar a parní hrnec Concept RE2020 v jednom spotřebiči nabízí snadnou přípravu rýže a zároveň zdravé vaření v páře. Vnitřní nádoba o objemu 1,5 l je vyjímatelná. Má nepřilnavý povrch s jednoduchou údržbou. Funkce Warm udrží rýži teplou po dobu 8 hodin. Pro bezpečnost je rýžovar Concept RE2020 vybaven bezpečnostní pojistkou proti přehřátí. Dodávané příslušenství: odměrka, lžíce na rýži, podložka pro vaření v páře.

Kombinace rýžovaru s parním hrncem

Rýžovar Concept RE2020 je multifunkční pomocník, který v sobě kombinuje rýžovar a parní hrnec. Je ideální pro přípravu chutné rýže. Zároveň dokáže připravit i chutné pokrmy na páře, jako je například zelenina či ryby. Ty si zachovají své výživové hodnoty. Za jídelním stolem vám tento spotřebič zaručí jen spokojené obličeje.

Příprava chutné rýže

Rýžovar má praktickou nádobu o objemu 1,5 l, která umožňuje přípravu rýže i pro velkou rodinu. Součástí základní výbavy spotřebiče je praktická odměrka pro správné dávkování rýže a vody nebo jiných ingrediencí pro dosažení dokonalého výsledku.

Parní vaření

Jak je již všeobecně známo, parní vaření je jedním z nejzdravějších způsobů přípravy pokrmů. Přináší s sebou výhody, jako je vaření bez tuku. Výsledkem takového vaření bude chutný pokrm, který si zachová svou výbornou chuť, barvu a dokonce i vitamíny a živiny. Stačí přidat do vody preferované bylinky pro zvýraznění a dochucení připravovaných jídel. V parním koši je možné připravit si kromě zeleniny i ryby nebo domácí knedlíky či pařené buchty.

Funkce Warm

Jakmile je vaření ukončeno, hrnec se automaticky přepne do zahřívacího režimu WARM, který dokáže udržet připravenou rýži nebo jiný pokrm až po dobu 8 hodin teplou. Tato funkce vám pomůže servírovat hlavní chod vždy teplý.

Bezpečná manipulace s jednoduchou údržbou

Nepřilnavý povrch vnitřní nádoby zajistí, že se rýže během vaření nepřipálí. Zároveň je nádoba jednoduše odnímatelná, tím pádem je její údržba velmi jednoduchá a praktická. Rýžovar je vybaven i bezpečnostní pojistkou, která zabraňuje nechtěnému zapnutí nádoby. Protiskluzové nožičky zajišťují dokonalou stabilitu spotřebiče. A na závěr praktické úchyty nabízí jednoduchou možnost přemísťování rýžovaru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový čistý objem 1.5 L
Příkon 650 W
Ochrana proti vyvař.vody Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept RE2020

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno