Concept RE1010


Celkový čistý objem: 0.6 L, Příkon: 350 W, Ochrana proti vyvař.vody: Ano,


Cena 549 Kč

5,49 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Připravujte rýži v tomto spolehlivém a plně automatickém rýžovaru Concept RE1010. Ten se postará o dokonalou přípravu jakéhokoliv typu rýže. S objemem nádoby 0,6 l nakrmíte i čtyřčlennou rodinu. Stačí odměřit správné množství rýže a vody, zapnout hrnec a je hotovo. Pro vaši lepší kontrolu je hrnec opatřen skleněnou poklicí s otvorem pro únik páry.

Concept RE1010

Plně automatický rýžovar Concept RE1010 se postará o dokonalou přípravu jakéhokoliv typu rýže. S objemem nádoby 0,6 l nakrmíte i čtyřčlennou rodinu. Stačí odměřit správné množství rýže a vody, zapnout hrnec a je hotovo. Pro vaši lepší kontrolu je hrnec opatřen skleněnou poklicí s otvorem pro únik páry.

Rýže na míru vaší chuti

Součástí základní výbavy rýžovaru je i praktická odměrka, díky které určíte správné dávkování. Obecně platí, že na 1 odměrku rýže připadá 1,5 odměrky vody. Výslednou chuť a vůni lze vylepšit přidáním oblíbených bylinek a koření.

Teplá rýže funkcí Warm

Po dokončení vaření se hrnec automaticky přepne do zahřívacího režimu Warm. Rýži tak uchováte teplou po dobu až 8 h pro každého opozdilce, nebo než se vám dovaří hlavní chod.

Snadné čištění

Díky nepřilnavému povrchu vnitřní nádoby se rýže během vaření nepřipaluje. Nádoba je vyjímatelná, takže i následné čištění hrnce je velmi rychlé a jednoduché. Rýžovar je vybaven bezpečnostní pojistkou proti přehřátí a proti nechtěnému zapnutí bez vnitřní nádoby. Je vybaven protiskluzovými nožičkami, které zajistí perfektní stabilitu během práce a praktickými úchyty pro přenášení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový čistý objem 0.6 L
Příkon 350 W
Ochrana proti vyvař.vody Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept RE1010

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno