Concept PP6306s


Pračka plněná zepředu, Energetická třída D, Kapacita 6 kg prádla, 1000 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 65 kWh na 100 cyklů, 15 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 41,6 cm. Více info


Cena 7 389 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 74 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Zepředu plněná slim pračka Concept PP6306s má kapacitu bubnu až na 6 kg prádla. Maximální rychlost odstřeďování dosahuje 1 000 otáček za minutu při hlučnosti 76 dB. Nabízí 15 pracích programů. Má antialergenní program, buben z nerezové oceli, odložený start, poloviční náplň a dětskou pojistku.

Antialergická péče

Pračka je vybavena antialergenním programem, který umožňuje nastavit speciální máchání horkou vodou. Tím se z prádla odstraní všechny zbytky pracího prostředku a změkčovadel, které by mohly způsobit alergickou reakci na citlivou pokožku. Je vhodný nejen pro alergiky, ale také pro praní dětského oblečení a prádla.

Velikost SLIM

Pračka Concept PP6306s ve SLIM provedení vyřeší vaše starosti s místem. Díky úsporným rozměrům s hloubkou pouhých 41,6 cm ji můžete pohodlně umístit i do menších koupelen.

Odstřeďování až do 1 000 otáček za minutu.

Pračka dosahuje při odstřeďování až 1 000 otáček za minutu. Rychlost lze nastavit podle aktuální potřeby. Nižší rychlosti jsou vhodné pro ždímání jemného prádla, vyšší rychlosti pro intenzivní ždímání. Čím rychleji se buben během odstřeďování otáčí, tím sušší bude prádlo po vyjmutí z pračky.

Funkce polovičního zatížení

Tato funkce se spustí automaticky, pokud buben naplníte méně než do poloviny. Během tohoto programu pračka sníží spotřebu energie až o 50 % a zároveň výrazně sníží spotřebu vody a zkrátí délku programu, takže budete mít prádlo vyprané za mnohem kratší dobu.

Automatické vážení prádla

Před zahájením pracího cyklu pračka automaticky určí hmotnost vloženého prádla a na základě těchto informací vypočítá optimální dobu praní a spotřebu vody. Díky tomu můžete dosáhnout výrazné úspory vody a energie, pokud nemáte plně naloženou pračku.

Funkce odloženého startu

Pračka je vybavena funkcí odloženého startu, která umožňuje odložit začátek pracího cyklu. Díky tomu můžete konec praní snadno přizpůsobit svým potřebám, například když se vracíte z práce nebo ráno vstáváte.

Ochrana proti přetečení

Pračka je vybavena automatickým systémem ochrany proti přetečení, který hlídá hladinu vody uvnitř spotřebiče. Pokud dojde k poruše, vypouštěcí čerpadlo se automaticky zapne a zabrání úniku vody z pračky. Díky této funkci se již nemusíte obávat, že vytopíte sousedy.

Dětský bezpečnostní zámek

Pračka je vybavena dětskou pojistkou, která zabraňuje nechtěným změnám programu, když vaši malí pomocníci během praní stisknou tlačítka. Dětská pojistka se automaticky deaktivuje po ukončení programu.

Ovládací panel v češtině

Pračka PP6306s je vybavena elektronickým displejem a otočným voličem pro rychlou volbu pracího programu. Ovládací panel je v češtině.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 6 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1000 ot./min.
Počet programů 15
Maximální hloubka 41.6 cm
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Concept PP6306s

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Zetor

9. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí