Concept OV5220


Ochlazovač vzduchu, Výkon ventilátoru: 80 W, Maximální hlučnost: 63 dB, Počet rychlostí: 3, Automatické otáčení, Dálkové ovládání, Barva: bílá. Více info


Cena 2 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 29 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Ochlazovač vzduchu Concept OV5220 je ekologičtější alternativou klimatizace, který vám za pár minut přemění horkou místnost na příjemné prostředí. Pracuje na bázi vody, čímž místnost ochlazuje. Ochlazovač disponuje nádržkou na vodu o objemu 5 l, navíc je vybaven ionizátorem. Umíte si ho přesně nastavit podle svých potřeb díky 3 rychlostem cirkulace vzduchu a 3 provozním režimem. Časovač zajišťuje udržení správné teploty po dobu až 7,5 hod. Funkce oscilace zajišťuje maximální využití přístroje. Ochlazovací vzduchu je skvělým pomocníkem na zpříjemnění letních dnů ať už doma nebo v kanceláři.

Concept OV5220

 • Ochlazovač vzduchu 4 v 1 (ochlazování, ventilátor, ionizace a čištění vzduchu)
 • 3 provozní režimy: základní, spánek, přirozený vánek
 • 3 rychlosti proudění vzduchu
 • Nastavitelný časovač
 • Dotykový ovládací panel
 • Dálkové ovládání
 • Funkce automatické rotace
 • Objem nádoby na vodu: 5 l
 • Ukazatel hladiny vody
 • Akustický alarm při vyprázdnění zásobníku
 • V balení: 2 ks chladicích náplní
 • Základna s pojezdovými kolečky
 • Příkon: 80 W

4 v 1

Ochladzovač vzduchu Concept OV5220 je multifunkčním pomocníkem, protože nabízí až 4 různé funkce v jednom. V letní horké dny i noci vás ochladí proudem studeného vzduchu nebo jej také můžete spustit ve funkci ventilátoru, který pečuje o vaše zdravější dýchání. Funkce ionizace zvyšuje množství záporně nabitých iontů v ovzduší, čímž vypouští tzv. vzdušné vitamíny, které mají pozitivní vliv na kvalitu dýchání, zvýšenou výkonnost a pomáhají v boji proti bolestem hlavy. Zároveň ionizátor pohlcuje kladně nabité částice prachu, virů, bakterií a odstraňuje cigaretový kouř.

Úspornější alternativa

Ochlazovač vzduchu Concept OV5220 je ekologičtější alternativou klimatizace, protože je mnohem šetrnější k vašemu zdraví a je také úspornější. Přístroj pracuje tak, že profukuje vzduch přes vodní filtry, a tak dochází ochlazování. Abyste si mohli vychutnat příjemně chladné prostředí, vám stačí naplnit 5 litrovou nádržku vodou. Pokud preferujere ještě chladnější vzduch, přidáte do nádržky chladicí náplně, které jsou součástí balení. Při nedostatku vody vás ochlazovač upozorněni zvukovou signalizací. Pokud je zásobník na vodu prázdný nebo jste ho vybrali, přístroj se automaticky vypne.

Ochlazování přesně na míru

Ochlazovač vzduchu Concept OV5220 nabízí na výběr 3 provozní režimy a 3 rychlosti proudění vzduchu, které můžete jednoduše a pohodlně ovládat pomocí dálkového ovladače z postele nebo pohovky. Hned po spuštění začne pracovat v základním režimu, který chladí místnost na nastavenou intenzitu. V režimu spánku přístroj postupně po 30 minutách sníží intenzitu proudění na nejnižší úroveň, aby byl váš spánek naprosto nerušený. Nastavením režimu přirozený vánek si dokáže ve vaší místnosti navodit pocit proudění vzduchu v přírodě, protože Concept OV5220 mění rychlost cirkulace vzduchu. Díky časovači s možností nastavení až na 7,5 hodiny dáte sbohem usínání v horké pokoji. Po uplynutí nastaveného času se ochlazovač automaticky vypne.

Jednoduché ovládání

Ovládání ochlazovače Concept OV5220 je zajištěno pomocí LED displeji nebo dálkovým ovladačem. Každá funkce je opatřena vlastním tlačítkem, což umožňuje snadné a intuitivní ovládání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 63 db
Dálkové ovládání Ano
Maximální výkon 80 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept OV5220

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi