Concept OPV3890

6 990 Kč ? Ušetříte 14 % 5 999 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 59,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavěný výsuvný odsavač par Concept OPV3890 v nerezovém provedení z designové řady Sinfonia je zařazen do energetické třídy A. Digestoř je třeba zabudovat do kuchyňské skříňky. Provoz odsavače par je možný s odtahem nebo s recirkulací. Dotykové ovládání, umístěné vpředu uprostřed v podobě displeje s bílým písmem nabízí 3 nastavitelné stupně výkonu. Maximální výkon odsávání dosahuje 620 m³ / h. Hlučnost digestoře je při nejvyšším stupni 68 dB. Pracovní prostor pod digestoří osvětluje 2 x LED osvětlení. Odsavač par Concept OPV3890 disponuje 2 x kovovým filtrem proti mastnotám. Šířka 90 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 14 %

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

Výkon odsavače par

Výkon odsavače par Concept OPV3890 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Digestoř nabízí 3 stupně nastavení výkonu pomocí dotykového displeje. Maximální výkon odtahu dosahuje 620 m³/h. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 70 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu do kuchyneskej skříňky a jeho šířka je 90 cm. Plně integrovaný digestoř má povrchové provedení z nerezu. Dotykové ovládání je velmi jednoduché a zajistí vám maximální komfort obsluhy. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí dvou LED žárovek. V balení su 2 kovové tukové filtry, které jsou mýt v myčce.

Recirkulace vzduchu

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový filtr Concept 61990258 (potřebné jsou 2 kusy), který pohlcuje pachy. Vzduch je pak pročištěn od pachů a vrací se zpět do místnosti. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovplynvená četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 - 4 měsíce.

Snadnější už to být nemůže

Tukový filtr z vašeho odsavače můžete jednoduše vložit do myčky a spustit standardní program, bude jako ze škatulky. Pokud nemáte momentálně přístup k myčce, tak bohatě postačí i šikovné ruce a jarová voda.

Dokonalé rozměry

Tato americká chladnička skvěle zapadne téměř do každé kuchyně. V šířce 90 cm určitě zapadne do každé domácnosti. Design Sinfonia spojuje v sobě malé a velké kuchyňské spotřebiče. Môteže jej zkombinovat s vestavěnou troubou Concept ETV 7760, americkou ledničkou Concept LA8990ss, a vestavěnou myčkou nádobí ConceptMNV 5660. Hlavní prvek tvoří luxusní nerezový vzhled doplněn o černý proužek, které jsou dokonale sladěny.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 90 cm
  • Maximální hlučnost 68 db
  • Třída energ.účinnosti A
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 620 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Concept
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 620 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 70 cm
Počet vývodů: 1
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 90 cm
Výška: 27 cm
Hloubka: 31 cm
Hmotnost: 7,56 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 68 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Celková spotřeba: 38,1 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: OPV3890

Všechny parametry

Recenze Concept OPV3890

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Concept OPV3890