Concept OPV3150

Vestavný výsuvný odsavač par Concept OPV3150 v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy E. Digestoř je třeba integrovat do kuchyňské skříňky. Provoz digestoře je možná s odtahem nebo s recirkulací. Tlačítkové ovládání, umístěné vpředu nabízí 2 nastavitelné stupně výkonu. Maximální výkon odsávání dosahuje 300 m³ / h. Hlučnost digestoře je při nejvyšším stupni 65 dB. Pracovní prostor pod odsavačem par osvětluje 2 x 40 W žárovka. Odsavač par Concept OPV3150 disponuje 2 x kovovým filtrem proti mastnotám. Šířka 50 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 33 %

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

Výkon odsavače par

Výkon odsavače par Concept OPV3150 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Digestoř nabízí 2 stupně nastavení výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje 300 m³/h. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 75 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu do kuchyneskej skříňky a jeho šířka je 50 cm. Plně integrovaný digestoř má povrchové provedení z nerezu. Tlačítkové ovládání je velmi jednoduché a zajistí vám maximální komfort obsluhy. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí dvou 40 W žárovek. V balení jsou 2 kovové tukové filtre, které jsou omyvatelné v myčce nádobí.

Recirkulace vzduchu

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový filtr Concept 61990257 (potřebné jsou 2 kusy), který pohlcuje pachy. Vzduch je pak pročištěn od pachů a vrací se zpět do místnosti. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovplynvená četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 - 4 měsíce.

Snadnější už to být nemůže

Tukový filtr z vašeho odsavače můžete jednoduše vložit do myčky a spustit standardní program, bude jako ze škatulky. Pokud nemáte momentálně přístup k myčce, tak bohatě postačí i šikovné ruce a jarová voda.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 50 cm
  • Maximální hlučnost 65 db
  • Třída energ.účinnosti E
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 300 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Concept
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 300 m3
Počet rychlostí: 2
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 70 cm
Počet vývodů: 1
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 50 cm
Výška: 19 cm
Hloubka: 31,5 cm
Hmotnost: 5,67 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 65 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: E
Celková spotřeba: 91,3 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: žárovka

Ostatní

Kód produktu: OPV3150

Všechny parametry

Recenze Concept OPV3150

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Concept OPV3150