Concept OPP1260ss


Šírka: 60 cm, Maximální hlučnost: 60 db, Třída energ.účinnosti: D, Typ digestoře: odtah+recirkulace, Maximální výkon odsávání: 135 m3, Počet motorů: 1,


Cena 1 999 Kč

19,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Podskříňkové odsavač par Concept OPP1260ss v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy D. Nabízí 3 stupně výkonu nastavitelné pomocí tlačítek s maximální výkonem odsávání 135 m³ / h. Jeho provoz je možný s odtahem do komína s průměrem odtahové roury 120 mm nebo s provozem recirkulace. Maximální hlučnost dosahuje 60 dB. Pracovní plochu pod odsavačem par zpřehledňuje 1 žárovka. Součástí odsavače jsou 2 kovové filtry proti mastnotě. Šířka 60 cm.

 

 

 

Výkon odsavače par

Podskříňkový odsavač par Concept OPP1260ss bude praktickým doplňkem pro kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Je ideální pro zabudování do kuchyňské skříňky. Výkon digestoře by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 70 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí tlačítkového ovládání. Maximální výkon odtahu dosahuje 135 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 60 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu digestoře je 120 mm. Díky tomu je odsávání důkladné iv případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v nerezovém provedení, což mu dodává skvěle ladící a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí žárovky, která maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v odsavači vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Concept 61990255 (potřebné jsou 2 ks). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven také 2 kovovými tukovými filtry. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycují mastnotu vznikající při vaření.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 60 cm
Maximální hlučnost 60 db
Třída energ.účinnosti D
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 135 m3
Počet motorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept OPP1260ss

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno