Concept OPP1250bc


Podskříňkový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 136 m3, Maximální hlučnost: 60 dB, Třída energetické účinnosti: D, Celková spotřeba: 45,8 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 8,2 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 49 cm. Více info


Cena 1 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 17 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Podskříňková digestoř Concept OPP1250bc, černé provedení, energetická třída D, tlačítkové ovládání, 3 stupně výkonu, možnost odtahu nebo recirkulace, osvětlení 1× LED žárovka, max. výkon: 136 m3/hod., max. hlučnost na nejvyšším stupni: 60 dB, průměr odtahu 120 mm, zpětná klapka, 2× kovový filtr proti mastnotám. V × Š × H: 8,2 × 50 × 49 cm.

 

 

 

Design

Podskříňkový odsavač par Concept OPP1250bc se svým černým designem a Ultra Slim výškou pouze 82 mm hodí do každé kuchyně, když řešíte každý milimetr. Je moderní, a proto vhodně doplní interiér každé současné kuchyně.

Odsávání

Odsavač má k dispozici tři stupně rychlosti odsávání, a to za pomocí tlačítkového ovládání s výkonem max. 136 m3/hod s max. hlučností 60 dB. Odsávání probíhá pomocí dvou tukových filtrů s odvodem do komína, nebo je možnost odsávání i s recirkulací. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Recirkulace nebo odtah přímo do komína

Chcete odsávat přebytečnou páru přímo do komína nebo si ji raději přejete vyměnit za čistý vzduch? Je jen na vás, kterou možnost si vyberete. Odsavač par Concept disponuje kromě účinného odtahu do komína pomocí dvou tukových filtrů i možností recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pokud se rozhodnete pro odsávání s recirkulací, je třeba si zakoupit Concept 61990544 (potřebné jsou 2 kusy).

Snadné čištění tukového filtru

Snadnější už to být nemůže. Tukový filtr z vašeho odsavače můžete jednoduše vložit do myčky a spustit standardní program. Pokud nemáte momentálně přístup k myčce, tak bohatě postačí i šikovné ruce a jarová voda.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 50 cm
Maximální hlučnost 60 db
Třída energ.účinnosti D
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 136 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept OPP1250bc

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi