Concept OPP 2060 podskříňkový odsavač par

  • Sleva

Podskříňkový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 186 m3, Maximální hlučnost: 66 dB, Třída energetické účinnosti: E, Počet rychlostí: 3, Výška: 15 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 49 cm. Více info


Cena 2 209 Kč

Sleva 5 % z předcházející ceny: 2 329 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 22 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Podskříňkový odsavač par Concept OPP 2060 v nerezovém provedení se řadí do energetické třídy E. Můžete zvolit až 3 stupně rychlosti odsávání, které jednoduše navolíte tlačítky. Výkon odsavače je až 186 m³/h. Dostatečně silné osvětlení v síle až 28 W vám usnadní práci při vaření. Tento výkonný přístroj vás nebude rušit hlukem, maximální hlučnost je 66 dB. Součástí filtračního zařízení jsou 2 kovové filtry a zpětná klapka. Šířka 60 cm.

 

 

 

Podskříňkový odsavač par

Praktický podskříňkový odsavač Concept OPP 2060 je vyrobený v nerezovém provedení a má šířku 60 cm. Svým designem se hodí do každé moderní kuchyně. Je vhodný k odsávání par do komína nebo je odsávání zajištěno recirkulací. V případě recirkulace, to znamená při používání uhlíkového filtru, se do místnosti vrací čistý vzduch. Uhlíkový filtr  Concept 61990028 není součástí balení, je třeba jej zakoupit zvlášť (stačí 1 kus).

Nastavení odsavače par

Výkonný odsavač par Concept se vyznačuje třemi rychlostmi odsávání s maximálním výkonem 186 m³/h. Během celé doby vaření zajišťuje perfektní výsledky v podobě důkladného vysátí všech výparů, které vznikají při vaření. Hlučnost 66 dB.

Osvětlení

Abyste měli dostatečný přehled o tom, co se děje na varné desce při vaření, je spotřebič vybaven 28W žárovkou. Ovládání spotřebiče je jednoduché a je zajištěno tlačítkovým knoflíkem. Jednoduchá instalace pod závěsnou skříňku kuchyňské linky, čímž dosáhnete kompaktnějšího vzhledu vaší kuchyně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 66 db
Třída energ.účinnosti E
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 186 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept OPP 2060 podskříňkový odsavač par

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi