Concept OPP 2060 podskříňkový odsavač par


  Šírka: 60 cm, Maximální hlučnost: 66 db, Třída energ.účinnosti: E, Typ digestoře: odtah+recirkulace, Maximální výkon odsávání: 186 m3, Počet motorů: 1 Více info


  Cena 2 639 Kč

  Přihlásit se / Registrovat se a získat 26 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  Spočítat splátky

  Top příslušenství

  Bežná cena
  Zdarma
  Věrnostní cena Zdarma

  Zobrazit všechno příslušenství

  Popis produktu

  Podskříňkový odsavač par Concept OPP 2060 v nerezovém provedení se řadí do energetické třídy E. Můžete zvolit až 3 stupně rychlosti odsávání, které jednoduše navolíte tlačítky. Výkon odsavače je až 186 m³/h. Dostatečně silné osvětlení v síle až 28 W vám usnadní práci při vaření. Tento výkonný přístroj vás nebude rušit hlukem, maximální hlučnost je 66 dB. Součástí filtračního zařízení jsou 2 kovové filtry a zpětná klapka. Šířka 60 cm.

   

   

   

  Podskříňkový odsavač par

  Praktický podskříňkový odsavač Concept OPP 2060 je vyrobený v nerezovém provedení a má šířku 60 cm. Svým designem se hodí do každé moderní kuchyně. Je vhodný k odsávání par do komína nebo je odsávání zajištěno recirkulací. V případě recirkulace, to znamená při používání uhlíkového filtru, se do místnosti vrací čistý vzduch. Uhlíkový filtr  Concept 61990028 není součástí balení, je třeba jej zakoupit zvlášť (stačí 1 kus).

  Nastavení odsavače par

  Výkonný odsavač par Concept se vyznačuje třemi rychlostmi odsávání s maximálním výkonem 186 m³/h. Během celé doby vaření zajišťuje perfektní výsledky v podobě důkladného vysátí všech výparů, které vznikají při vaření. Hlučnost 66 dB.

  Osvětlení

  Abyste měli dostatečný přehled o tom, co se děje na varné desce při vaření, je spotřebič vybaven 28W žárovkou. Ovládání spotřebiče je jednoduché a je zajištěno tlačítkovým knoflíkem. Jednoduchá instalace pod závěsnou skříňku kuchyňské linky, čímž dosáhnete kompaktnějšího vzhledu vaší kuchyně.

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Šírka 60 cm
  Maximální hlučnost 66 db
  Třída energ.účinnosti E
  Typ digestoře odtah+recirkulace
  Maximální výkon odsávání 186 m3
  Počet motorů 1

  Návody a manuály

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí Concept OPP 2060 podskříňkový odsavač par

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno