Concept OPP 1060, pod skříňovou digestoří


Podskříňkový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 175 m3, Maximální hlučnost: 63 dB, Třída energetické účinnosti: C, Počet rychlostí: 3, Výška: 14 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 47 cm. Více info


Cena 1 499 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Podskříňkový odsavač par OPP 1060 v bílé barvě, který udrží vzduch ve vaší domácnosti vždy příjemný. Můžete si vybrat ze 3 rychlostí odsávání. Na nutnost výměny filtru vás upozorní užitečná světelná signalizace.

 

 

 

Výkon odsavače

Kapacita odsavače par by měla být nejméně desetkrát větší než objem místnosti, ze které má odsávat výpary. Pokud máte kuchyň spojenou s obývacím prostorem, je třeba zahrnout obě místnosti. Velmi praktickou funkcí odsavačů par je individuální nastavení výkonu, které umožňuje okamžité zvýšení výkonu na maximum, čímž se rychleji odstraní pára a nežádoucí pachy z vaření nebo oxidy dusíku, které vznikají při vaření na plynu. Stejně důležité je umístění odsavače par nad varnou plochou. Podle norem by měl být odsavač par umístěn nejméně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 68-70 cm nad plynovou varnou deskou.

Recirkulace

Pokud nemáte možnost vypouštět páru ven z kuchyně, jednoduše použijte funkci recirkulace. V běžném odsavači par najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnotu. Při recirkulaci se za tukový filtr přidá uhlíkový filtr Concept 61990028, který pohlcuje pachy. Vzduch je vyčištěn a vháněn zpět do místnosti. Schopnost tohoto filtru pohlcovat pachy závisí na tom, jak často se používá. Při běžném používání 2 až 3krát týdně má tuto schopnost po dobu přibližně 3 až 4 měsíců.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 63 db
Třída energ.účinnosti C
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 175 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Concept OPP 1060, pod skříňovou digestoří

60% Kvalita
Dobrá

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Daniel

20. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • funguje