Concept OPO5538


Prostorový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 596,6 m3, Maximální hlučnost: 58 dB, Třída energetické účinnosti: A, Celková spotřeba: 35,9 kWh, Počet rychlostí: 4, Materiál: nerez, Výška: 60 cm, Šířka: 38,8 cm, Hloubka: 38 cm. Více info


Cena 17 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 180 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Prostorový odsavač par Concept OPO5538 v betonovém designu a černé sklo zařazujeme do energetické třídy A. Stane se nejen vysoce funkčním, ale i designovým doplňkem každé kuchyně. Jeho design dotvářejí úsporné LED diody, které příjemně osvítí plochu, kterou při vaření na sporáku využíváte. Může pracovat na principu odtahu nebo recirkulace a vybrat si při něm můžete ze čtyř stupňů výkonu. Je osazen velmi tichým motorem, jeho maximální hlučnost dosahuje pouze 58 dB.

 

 

Concept OPO5538

Prostorový odsavač par Concept OPO5538 se stane nejen vysoce funkčním, ale i designovým doplňkem každé kuchyně. Vyniká kvalitním zpracováním a výjimečným betonovým designem, který je v současné době velmi žádaným prvkem moderního interiéru. Výkon odsavače by měl odpovídat 7 - 10 násobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochu, kdy minimální vzdálenost nad elektrickou varnou deskou je 650 mm a nad plynovou 750 mm.

Tichý výkon a jednoduché ovládání

Prostorový odsavač par Concept OPO5538 nabízí efektivní odtah s extra výkonem 596,6 m3 za hodinu. Je osazen velmi tichým motorem, jeho maximální hlučnost dosahuje pouze 58 dB. Poskytuje 4 stupně odvětrávání a možnost odtahu a recirkulace. Díky ONE-TOUCH ovládání pomocí jednoho tlačítka je obsluha odsavače velmi jednoduchá. Opakovaným stiskem dochází k zapnutí osvětlení, výkonu motoru a jeho vypnutí.

Variabilní výška odsavače

Výška odsavače je zpravidla udávána v minimálních a maximálních hodnotách. V balení jsou k dispozici dva komíny, které do sebe zapadají, takže si výšku můžete nastavit přesně podle svých potřeb.

Účinná recirkulace

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijte jednoduše funkci recirkulace. V takovém případě je nutné přidat za tukový filtr ještě uhlíkový filtr 61990424 není součástí balení třeba dokoupit. (Potřebné 2 ks), který pohlcuje pachy. Vzduch se pročistí a fouká ho zpátky do místnosti. Uhlíkové filtry je nutné pravidelně měnit, v závislosti na četnosti využívání odsavače.

Čištění tukového filtru

Tukový filtr slouží k zachycování mastného prachu, a aby vám dobře sloužil, je nutná jeho pravidelná kontrola a údržba. Filtr jednoduše vyberete z těla odsavače, vložte do myčky a spusťte program s nižší teplotou (vyhněte se použití agresivních mycích prostředků). Pokud nemáte přístup k myčce, odmočte filtr v teplé jarové vodě a potom jej vyčistěte pomocí kartáčku.

Úsporné LED osvětlení

Extra úsporné LED diody vám dokonale osvítí varnou desku. Hlavní výhodou je vysoká úspora elektrické energie oproti klasickým žárovkám a výrazně delší životnost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 58 db
Třída energ.účinnosti A
Maximální výkon odsávání 596.6 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept OPO5538

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno