Concept OPO4590ss


Prostorový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 581,8 m3, Maximální hlučnost: 56 dB, Třída energetické účinnosti: A +, Celková spotřeba: 15,5 kWh, Počet rychlostí: 4, Materiál: nerez, Výška: 65 cm, Šířka: 90 cm, Hloubka: 58 cm. Více info


Cena 11 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 120 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Prostorový odsavač par Concept OPO4590ss zaujme moderním nerezovým designem, který elegantně doplňuje černý skleněný panel. Je určen pro varné desky, které nejsou umístěny u stěny, ale na kuchyňském ostrůvku. Je zařazen do energetické třídy A+. Její design doplňují úsporné LED diody, které při vaření na varné desce příjemně osvětlují používanou plochu. Může pracovat na principu odtahu nebo recirkulace a můžete si vybrat ze čtyř úrovní výkonu. Je vybaven velmi tichým motorem s maximální hlučností pouhých 56 dB při maximálním výkonu 581,8 m3/hod.

 

 

Concept OPO4590ss

Prostorový odsavač par Concept OPO4590ss zaujme moderním nerezovým designem, který elegantně doplňuje černý skleněný panel. Je určen pro varné desky, které nejsou umístěny u stěny, ale na kuchyňském ostrůvku. Díky svým rozměrům a vysokému výkonu je ideální volbou pro prostorné kuchyně spojené s obývacím pokojem. Jistě oceníte i jeho velmi tichý provoz, který dosahuje maximálně 56 dB, takže vás při práci nebude nijak rušit ani omezovat.

Extra výkon a provozní režimy

Odsavač par Concept OPO4590ss má mimořádný výkon 581,8 m3/h, který účinně redukuje pachy a mastnotu vznikající při vaření a udržuje vzduch v kuchyni čistý. Nabízí 4 stupně ventilace, možnost odloženého vypnutí až o 60 minut a funkci automatické ventilace, která zajišťuje, že se vzduch v místnosti v pravidelných intervalech průběžně čistí, a přispívá tak k pohodlnému bydlení. Ovládání je jednoduché dotykem.

 

Účinná recirkulace

Pokud v kuchyni nemáte možnost vypouštět páru ven, jednoduše použijte funkci recirkulace. V takovém případě je nutné za tukový filtr přidat uhlíkový filtr 61990589, který není součástí dodávky ( 1 kus ), který pohlcuje pachy. Vzduch je vyčištěn a vháněn zpět do místnosti. Uhlíkové filtry je třeba pravidelně měnit v závislosti na tom, jak často se odsavač používá.

Variabilní výška kapoty

Výška kapoty se obvykle udává v minimálních a maximálních hodnotách. V balení jsou dva komíny, které do sebe zapadají, takže si můžete nastavit výšku přesně podle svých potřeb.

Čištění tukových filtrů

Tukové filtry slouží k zachycování mastného prachu, a aby vám dobře sloužily, je třeba je pravidelně kontrolovat a udržovat. Jednoduše vyjměte filtry z těla odsavače par, vložte je do myčky nádobí a zapněte program s nižší teplotou (nepoužívejte agresivní mycí prostředky). Pokud nemáte k dispozici myčku, namočte filtry do teplé pramenité vody a poté je vyčistěte kartáčkem.

Osvětlení

Odsavač par je vybaven energeticky velmi úspornými diodami LED se 3 odstíny světla, které dokonale osvětlí vaši varnou desku. Na odsavači par můžete aktivovat režim nočního osvětlení, který automaticky zapne tlumené světlo na odsavači par, když světelný senzor zjistí nedostatek světla v místnosti. Jakmile se do kuchyně dostane dostatek denního světla, noční režim se opět vypne.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 56 db
Třída energ.účinnosti A +
Maximální výkon odsávání 581.8 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept OPO4590ss

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno