Concept OPK5860bc


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 568,8 m3, Maximální hlučnost: 58 dB, Třída energetické účinnosti: A ++, Materiál: sklo, Celková spotřeba: 10,6 kWh, Počet rychlostí: 3, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 45,5 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 38,7 cm. Více info


Cena 8 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 90 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Concept OPK5860bc s nakloněným designem v provedení černého skla se řadí do energetické třídy A++. Stane se nejen vysoce funkčním, ale i designovým doplňkem každé kuchyně. Postará se o čistý vzduch ve vaší kuchyni a díky chytře vymyšlenému popsatelnému povrchu jej můžete využít také jako tabuli k zapisování odkazů, poznámek nebo si sepsat nákupní seznam, který už nikdy nebudete hledat. Ovládání je dotykové s podsvícením, ale je možnost i dálkového ovládání. Má jednoduchou obsluhu, 3 rychlosti odsávání, LED osvětlení 2× 1,5 W. Odsávání je přímo do komína, nebo můžete využít i recirkulaci.

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače Concept  OPK5860bc by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum - čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochu.

Tichý extra výkon

Komínový odsavač par Concept OPK5860bc nabízí efektivní odtah s extra výkonem 568,8 m³ za hodinu. Je osazen velmi tichým motorem, jehož maximální hlučnost dosahuje pouze 58 dB. Poskytuje 3 stupně odvětrávání a možnost odtahu a recirkulace. Je vybaven elektronickým otevíráním horního skleněného krytu, které usnadní jeho údržbu a výměnu filtrů.

Pište si

Komínový odsavač se stane nejen vysoce funkčním, ale i designovým doplňkem každé kuchyně. Postará se o čistý vzduch ve vaší kuchyni a díky chytře vymyšlenému popsatelnému povrchu jej můžete využít také jako tabuli k zapisování odkazů, poznámek nebo k sepsání nákupního seznamu, který už nikdy nebudete hledat.

Recirkulace vzduchu

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i  uhlíkový filtr 61990258 (potrebné 2 ks) není součástí balení, který pohlcuje pachy. Vzduch se pročistí a fouká zpátky do místnosti. Schopnost tohoto filtru pohlcovat pachy je dána četností jeho používání.

LED osvětlení

Extra úsporné LED diody vám dokonale osvítí varnou desku. Hlavní výhodou je vysoká úspora elektrické energie oproti klasickým žárovkám a výrazně delší životnost.

Dotykové nebo dálkové ovládání

Dotykové ovládání zvyšuje atraktivitu spotřebiče a zajišťuje maximální komfort při jeho obsluze. Výhodou je snadné a rychlé čištění, díky absenci vystupujících prvků. Díky ovladači se při obsluze odsavače nemusíte vůbec dotknout ovládacího panelu. Eliminujete tak čištění odsavače po vaření. Stejně tak pokud potřebujete například místnost vyvětrat i po dokončení vaření, není nic jednoduššího, než se pohodlně usadit na gauč a po chvíli jej dálkovým ovladačem vypnout.

Snadnější už to být nemůže

Tukový filtr z odsavače můžete jednoduše vložit do myčky a spustit standardní program - bude jako ze škatulky. Pokud nemáte momentálně přístup k myčce, tak bohatě postačí i šikovné ruce a jarová voda.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 58 db
Maximální výkon odsávání 568.8 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept OPK5860bc

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno