Concept OPK5260bc


Šířka: 60 cm, Maximální hlučnost: 64 db, Maximální výkon odsávání: 140 m3 Více info


Cena 3 190 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 32 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínová digestoř Concept OPK5260bc s černým sklem je zařazena do energetické třídy D. Odsavač lze provozovat s odtahem nebo s recirkulací. Tlačítkové ovládání na přední straně nabízí 3 rychlosti odsávání s maximálním výkonem 340 m³/h a maximální hlučností 64 dB. Pracovní plocha pod kapotou je osvětlena 2× 3W LED žárovkami. Odsavač par Concept OPK5260bc má 1 kovový tukový filtr.

 

 

 

Výkon digestoře

Kapacita digestoře by měla být nejméně sedminásobkem a nejlépe desetinásobkem objemu místnosti, ze které má odsávat výpary. Pokud máte kuchyň spojenou s obývacím pokojem, je třeba zahrnout obě místnosti. Velmi praktickou funkcí odsavače par je individuální nastavení stupně výkonu, které umožňuje okamžité zvýšení výkonu na maximum. Odsavač par nabízí 3 stupně výkonu. Maximální odtahový výkon je 340 m³/h. Stejně důležité je umístění odsavače par nad varnou plochou, kde je minimální vzdálenost 650 mm nad elektrickou varnou deskou a 750 mm nad plynovou varnou deskou.

Recirkulace

Pokud nemáte možnost vypouštět páru ven z kuchyně, použijte jednoduše funkci recirkulace. V běžném odsavači par najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnotu. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr také uhlíkový filtr 61990656 (není součástí dodávky, je třeba 1 kus), který pohlcuje pachy. Vzduch je vyčištěn a vháněn zpět do místnosti. Schopnost tohoto filtru pohlcovat pachy závisí na četnosti jeho používání. Při běžném používání 2 až 3krát týdně má tuto schopnost po dobu přibližně 3 až 4 měsíců.

Jednodušší už to být nemůže

Tukový filtr slouží k zachycování mastného prachu, a aby vám dobře sloužil, je třeba jej pravidelně kontrolovat a udržovat. Jednoduše jej vyjměte z těla odsavače, vložte do myčky a zapněte program s nižší teplotou (nepoužívejte agresivní mycí prostředky). Pokud nemáte k dispozici myčku, namočte filtry do teplé pramenité vody a poté je vyčistěte kartáčkem.

Energeticky úsporné osvětlení LED

Extra úsporné LED diody dokonale osvětlují varnou desku. Hlavní výhodou je vysoká úspora energie ve srovnání s klasickými žárovkami a výrazně delší životnost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 64 db
Maximální výkon odsávání 140 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept OPK5260bc

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno