Concept OPK5060bc


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 300 m3, Maximální hlučnost: 58 dB, Třída energetické účinnosti: B, Materiál: sklo, Celková spotřeba: 28 kWh, Počet rychlostí: 3, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 33,2 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 34,4 cm. Více info


Cena 4 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 45 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Concept OPK5060bc s nakloněným designem v provedení černého skla se řadí do energetické třídy B. S výkonem 300 m³/hod. nabízí 3 stupně odvětrávání. Vyniká nízkou hlučností, která nepřesáhne hodnotu 58 dB. Ovládání je pomocí tlačítek. Odsávání je přímo do komína, nebo můžete využít i recirkulaci. Zkosená konstrukce poskytuje dostatek prostoru pod spotřebičem, čímž zvyšuje komfort během používání.

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače Concept OPK5060bc by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum - čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochu.

Tichý extra výkon

Komínový odsavač par Concept OPK5060bc nabízí efektivní odtah s extra výkonem 300 m³/hod. Je osazen velmi tichým motorem, jehož maximální hlučnost dosahuje pouze 58 dB. Poskytuje 3 stupně odvětrávání a možnost odtahu a recirkulace. Je vybaven elektronickým otevíráním horního skleněného krytu, které usnadní jeho údržbu a výměnu filtrů.

Recirkulace vzduchu

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i  uhlíkový filtr 61990257 (potrebné 2 ks) není součástí balení, který pohlcuje pachy. Vzduch se pročistí a fouká zpátky do místnosti. Schopnost tohoto filtru pohlcovat pachy je daná četností jeho používání.

LED osvětlení

Extra úsporné LED diody dokonale osvítí varnou desku. Hlavní výhodou je vysoká úspora elektrické energie oproti klasickým žárovkám a výrazně delší životnost.

Snadnější už to být nemůže

Tukový filtr z odsavače můžete jednoduše vložit do myčky a spustit standardní program - bude jako ze škatulky. Pokud nemáte momentálně přístup k myčce, tak bohatě postačí i šikovné ruce a jarová voda.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 58 db
Maximální výkon odsávání 300 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept OPK5060bc

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno