Concept OPK4660

Komínový odsavač par Concept OPK4660 v příjemném nerezovém provedení šíře 60 cm je vybaven dotykovým ovládáním. Má jednoduchou obsluhu, nabízí 3 rychlosti odsávání, LED osvětlení 2 x 1,5 W a časovač vypnutí. Odsávání je při něm možno přímo do komína, nebo můžete využít i recirkulaci (po dokoupení uhlíkových filtrů Concept 61990194 - potřebné jsou 2 ks). Maximální výkon odsávání dosahuje 641m³/h. Dodávané příslušenství: zpětná klapka, 2x kovový tukový filtr, pružné výstupní potrubí. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 31 %

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače Concept OPK4660 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření, popř. oxid dusíku, který vzniká při vaření na plynu. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochu. Podle norem by se měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 68 - 70 cm nad plynovou varnou deskou. Maximální výkon odtahu dosahuje 641 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 66 dB. Jeho provoz není možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Odsávání probíhá přes tukové filtry v režimu recirkulace. Díky tomu je odsávání důkladné iv případě vaření na všech varných zónách.

Výška odsavače

Výška odsavače je zpravidla udávána v minimálních a maximálních hodnotách. Můžete si tedy přizpůsobit výšku libovolně. V balení jsou k dispozici dvě části "komínu", které do sebe "zapadají". Můžete si tuto výšku nastavit podle svých představ.

Recirkulace vzduchu

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový, který pohlcuje pachy. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit uhlíkový filtr 61990194 potřebné jsou 2 kusy. Vzduch se pročistí a fouká ho zpět do místnosti. Schopnost tohoto filtru pohlcovat pachy je dána četností jeho užívání. Při normálním využívání 2 - 3 x týdně má tuto schopnost cca 3 - 4 měsíce.

LED osvětlení

Extra úsporné LED diody Vám dokonale osvítí varnou desku. Hlavní výhodou je vysoká úspora elektrické energie oproti klasickým žárovkám a výrazně delší životnost.

Dotykové ovládání

Dotykové ovládání zvyšuje atraktivitu spotřebiče a zajišťuje maximální komfort při jeho obsluze. Výhodou je snadné a rychlé čištění díky absenci vystupujících prvků.

Časovač odsávání

Znáte to, dovaříte oběd, stáhnete ho z plotny a musíte odběhnout, i když víte, že by to chtělo ještě vyvětrat. S tímto si už hlavu lámat nemusíte. Odsavač je vybaven praktickou funkcí časovače, který vše zařídí za Vás. Můžete si nastavit odložené vypnutí, odsavač všechno vysaje a Vy se vrátíte zpět do čisté kuchyně bez zápachu.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Maximální hlučnost 66 db
  • Maximální výkon odsávání 641 m3

Další vlastnosti

Značka: Concept
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 641 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 70 cm
Výška komínu (min.): 45 cm
Výška komínu (max.): 83 cm
Vhodný uhl. filtr: 61990194
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 45 cm
Hloubka: 50,5 cm
Hmotnost: 11,8 Kg

Obsah balení

Obsah balení: pruzní vyst. potrubí

Hlučnost

Maximální hlučnost: 66 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: C
Celková spotřeba: 98 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: OPK4660

Všechny parametry

Recenze Concept OPK4660

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Concept OPK4660