Concept OPK4590bc

  • Doprava zdarma

Šírka: 90 cm, Maximální hlučnost: 66 db, Maximální výkon odsávání: 641 m3,


Cena 7 499 Kč

74,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Moderní komínový odsavač Concept OPK4590bc energetické třídy C v příjemném nerezovém provedení se šířkou 90 cm je vybaven dotykovým ovládáním. Má jednoduchou obsluhu, 3 rychlosti odsávání, LED osvětlení 2 x 1,5 W a časovač vypnutí. Odsávání je při něm možný přímo do komína, nebo můžete využít i recirkulaci.

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače Concept OPK4590bc by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochu.

Výška odsavače

Výška odsavače je zpravidla udávána v minimálních a maximálních hodnotách. Při odsavači Concept OPK4590bc si tedy můžete přizpůsobit výšku libovolně. Můžete si tuto výšku nastavit podle svých představ.

Recirkulace vzduchu

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový filtr 61990194 /potřebné jsou 2 kusy/, který pohlcuje pachy. Vzduch se pročistí a fouká ho zpátky do místnosti.

LED osvětlení

Extra úsporné LED diody Vám dokonale osvítí varnou desku. Hlavní výhodou je vysoká úspora elektrické energie a výrazně delší životnost.

Dotykové ovládání

Dotykové ovládání zvyšuje atraktivitu spotřebiče a zajišťuje maximální komfort při jeho obsluze. Výhodou je snadné a rychlé čištění díky absenci vystupujících prvků.

Časovač odsávání

Odsavač je vybaven praktickou funkcí časovače odsávání, který vše zařídí za Vás. Můžete si nastavit odložené vypnutí, odsavač všechno vysaje a Vy se vrátíte zpět do čisté kuchyně bez zápachu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 90 cm
Maximální hlučnost 66 db
Maximální výkon odsávání 641 m3

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept OPK4590bc

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno