Concept OPK3590ss

  • Doprava zdarma
  • Sleva 22 %

Šírka: 90 cm, Maximální hlučnost: 61 db, Maximální výkon odsávání: 537.3 m3


Cena 3 501 Kč

Sleva 22 % z doporučené ceny výrobcem: 4 499 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 35,01 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Concept OPK3590ss v nerezovém provedení je zařazen v energetické třídě C. Montáž odsavače je možná s odtahem nebo s recirkulací. Tlačítkové ovládání umístěné v přední části nabízí 3 nastavitelné stupně výkonu. Maximální výkon odsávání dosahuje 537,3 m³/hod. při hlučnosti 61 dB. Osvětlení varné plochy je zajištěno pomocí dvou LED žárovek. Odsavač par je vybaven 3 kovovými filtry pro zachytávání mastnoty. Průměr odtahu: 150 mm. Šířka 90 cm.

 

 

Výkon odsavače par

Výkon odsavače Concept OPK3590ss by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochu. Odsavač nabízí 3 stupně nastavení výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje 537,3 m³/hod. Podle norem by měl být  odsavač umístěn minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 75 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 90 cm. Tlačítkové ovládání je velmi jednoduché a zajistí vám maximální komfort obsluhy. Jeho výhodou je také umístění vepředu. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí dvou LED žárovek. V balení jsou 3 kovové tukové filtry, které můžete mýt v myčce nádobí.

Recirkulace vzduchu

Nemáte-li možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnotu. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový filtr 61990424 (potřebné jsou 2 kusy), který pohlcuje pachy. Vzduch je pak pročištěn od pachů a vrací se zpět do místnosti. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněná četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti na 3-4 měsíce.

Snadnější už to být nemůže

Tukový filtr z vašeho odsavače můžete jednoduše vložit do myčky a spustit standardní program na nižší teplotu a bude jako ze škatulky. Nemáte-li momentálně přístup k myčce, bohatě postačí i šikovné ruce a jarová voda.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 90 cm
Maximální hlučnost 61 db
Maximální výkon odsávání 537.3 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept OPK3590ss

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno