Concept OPK3560ss


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 537 m3, Maximální hlučnost: 61 dB, Třída energetické účinnosti: C, Materiál: nerez, Celková spotřeba: 37,4 kWh, Počet rychlostí: 3, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 66 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 50 cm. Více info


Cena 3 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 35 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Concept OPK3560ss v nerezovém provedení je zařazen v energetické třídě C. Montáž odsavače je možná s odtahem nebo s recirkulací. Tlačítkové ovládání umístěné v přední části nabízí 3 nastavitelné stupně výkonu. Maximální výkon odsávání dosahuje 537,3 m³/hod. při hlučnosti 61 dB. Osvětlení varné plochy je zajištěno pomocí 2× LED. Odsavač par Concept OPK3560bc je vybaven 2 kovovými filtry pro zachytávání mastnoty. Průměr odtahu: 150 mm. Šířka 60 cm.

 

 

Výkon odsavače par

Výkon odsavača Concept OPK3560ss by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochu. Odsavač nabízí 3 stupně nastavení výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje 537,3 m³/hod. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 75 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Tlačítkové ovládání je velmi jednoduché a zajistí vám maximální komfort obsluhy. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí dvou LED žárovek. V balení jsou 2 kovové tukové filtry, které můžete mýt v myčce.

Recirkulace vzduchu

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový filtr 61990424 (potřebné jsou 2 kusy), který pohlcuje pachy. Vzduch je pak pročištěn od pachů a vrací se zpět do místnosti. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněná četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3-4 měsíce.

Snadnější už to být nemůže

Tukový filtr z odsavače můžete jednoduše vložit do myčky a spustit standardní program, bude jako ze škatulky. Pokud nemáte momentálně přístup k myčce, tak bohatě postačí i šikovné ruce a jarová voda.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 61 db
Maximální výkon odsávání 537 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept OPK3560ss

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno