Concept OPK2260wh

Komínový odsavač par Concept OPK2260bc s nakloněným designem a v provedení bílého skla se řadí do energetické třídy C. Dekorační odsavač má 3 stupně nastavení odsávání s možností odtahu nebo recirkulace. Maximální výkon odtahu digestoře je 550 m³ / h s hlučností 57 dB. Osvětlení je zajištěno 2 LED žárovkami 1,5 W. Filtrování je zabezpečeno kovovým filtrem proti mastnotám. Je vybaven 1 motorem. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Whirlpool AKR 037 G BL

7 490 Kč

K odeslání

Komínový odsavač par Whirlpool AKR 037 G BL v černém skleněném provedení se šířkou 60 cm. Má perimetrické odsávání, jde o typ odsavače par s revolučním způsobem odsávání přes štěrbinu. Tento způsob…

  • Šířka: 60 cm
  • Maximální hlučnost: 59 db
  • Maximální výkon odsávání: 650 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Výkon odsavače

Komínový odsavač par Concept OPK2260wh je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel v domácnosti. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Výkon odsavače by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Komínový odsavač par Concept OPK2260wh disponuje výkonnostními stupni odsávání s mechanickým ovládáním s prouděním vzduchu 550 m³/h.

Recirkulace vzduchu

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový filtr 61990258 / potřebné jsou 2 kusy /, který pohlcuje pachy. Vzduch se pročistí a fouká ho zpátky do místnosti. Schopnost tohoto filtru pohlcovat pachy je dána četností jeho používání. Uhlíkový filtr je nutné pravidelně měnit, v závislosti na četnosti využívání odsavače. Uhlíkový filtr není součástí balení, je třeba si zakoupit.

 

Variabilní výška odsavače

Výška odsavače je zpravidla udávána v minimálních a maximálních hodnotách. V balení jsou k dispozici dva komíny, které do sebe zapadají, takže si výšku můžete nastavit přesně podle svých potřeb.

LED osvětlení

Extra úsporné LED diody Vám dokonale osvítí varnou desku. Hlavní výhodou je vysoká úspora elektrické energie oproti klasickým žárovkám a výrazně delší životnost.

Snadnější už to být nemůže

Tukový filtr z vašeho odsavače můžete jednoduše vložit do myčky a spustit standardní program, bude jako ze škatulky. Pokud nemáte momentálně přístup k myčce, tak bohatě postačí i šikovné ruce a jarová voda.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59 cm
  • Maximální hlučnost 57 db
  • Maximální výkon odsávání 550 m3

Další vlastnosti

Značka: Concept
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 550 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 40 cm
Výška komínu (max.): 78 cm
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59 cm
Výška: 70 cm
Hloubka: 43 cm
Hmotnost: 12,4 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 57 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: sklo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: C
Celková spotřeba: 38,3 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: OPK2260WH

Všechny parametry

Recenze Concept OPK2260wh

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Concept OPK2260wh