Concept OPI5060bc


Vestavný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 581,8 m3, Maximální hlučnost: 56 dB, Třída energetické účinnosti: A +, Celková spotřeba: 14 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 36 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 35 cm. Více info


Cena 8 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 90 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavný odsavač par OPI5060bc je plně integrovaný model, který slouží k zabudování do horní skříňky nad varnou plochou. Je zařazen v energetické třídě A+ o šířce 60 cm s maximální hlučností 56 dB. Je vhodný k odsávání par do komína nebo s možností recirkulace. Ovládání je dotykové a kromě efektivního odsávání přiměřeně osvětlí i varnou plochu, díky zabudovanému 8W LED osvětlení. Maximální výkon odsávání dosahuje 581,8 m³/hod a vybírat si můžete z 3 stupňů odvětrávání.

 

 

Výkon odsavače par

Výkon odsavače par Concept OPI5060bc by měl odpovídat minimálně 7-10 násobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochu. Odsavač nabízí 3 stupně nastavení výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje 581,8 m³/hod. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 55 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Vestavný odsavač par Concept OPI5060bc je plně integrovaný model, který slouží k zabudování do horní skříňky nad varnou plochou. Dotykové ovládání je velmi jednoduché a zajistí vám maximální komfort obsluhy. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí 8W LED žárovky. V balení je i 1 kovový tukový filtr.

Osvětlení

Odsavač je vybaven úsporným 8W LED osvětlením, které nabízí možnost regulace odstínu osvětlení. Můžete si zvolit ze tří odstínů (teplý, denní, studený) a vybrat si takové, které vám nejvíce vyhovuje a je příjemné vašim očím.

Recirkulace vzduchu

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový filtr 61990424 (potřebné jsou 2 kusy), který pohlcuje pachy. Vzduch je pak pročištěn od pachů a vrací se zpět do místnosti. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněná četností jeho používání. Uhlíkové filtry je nutné pravidelně měnit, v závislosti na četnosti využívání odsavače.

Jednoduché ovládání

Každá funkce má své vlastní tlačítko, takže ovládání je velmi snadné a intuitivní. Stejně jednoduché je i ovládání pomocí dálkového ovladače, se kterým navíc eliminujete otisky prstů na ovládacím panelu, takže odsavač bude stále zářit čistotou.

Časovač

Po ukončení vaření můžete aktivovat režim odloženého vypnutí, díky kterému bude odsavač odvětrávat zbylé páry v kuchyni, a pak se sám vypne. Délka odvětrávání je závislá na zvolené intenzitě odsávání - při nejnižším stupni odvětrává 5 minut, při středním 4 minuty a při nejvyšším 3 minuty.

Snadné čištění

Tukový filtr slouží k zachycování mastného prachu, a aby vám dobře sloužil, je nutná jeho pravidelná kontrola a údržba. Jednoduše jej vyberte z těla odsavače, vložte do myčky a spusťte program s nižší teplotou (vyhněte se použití agresivních mycích prostředků). Pokud nemáte přístup k myčce, odmočte filtr v teplé jarové vodě a pak je vyčistěte pomocí kartáčku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 56 db
Třída energ.účinnosti A +
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 581.8 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept OPI5060bc

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno