Concept OPI4060bc


Vestavný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 410 m3, Maximální hlučnost: 67 dB, Třída energetické účinnosti: C, Celková spotřeba: 61 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 25,8 cm, Šířka: 55 cm, Hloubka: 28,5 cm. Více info


Cena 3 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 40 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavný odsavač par Concept OPI4060bc v černém provedení je zařazen do energetické třídy C. Odsavač par je třeba plně integrovat do kuchyňské skříňky. Provoz odsavače je možná s odtahem nebo s recirkulací. Tlačítkové ovládání umístěné vpředu nabízí 3 nastavitelné stupně výkonu. Maximální výkon odsávání dosahuje 410 m³/hod. Hlučnost odsavače je při nejvyšším stupni 67 dB. Pracovní prostor pod odsavačem osvětluje 2× 2W LED žárovka.

 

 

Výkon odsavače par

Výkon odsavače par Concept OPI4060bc by měl odpovídat minimálně 7-10 násobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochu. Odsavač nabízí 3 stupně nastavení výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje 410 m³/hod. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 55 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a hodí se do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu do kuchyňské skříňky a jeho šířka je 55 cm. Plně integrovaný odsavač par je v černém provedení. Tlačítkové ovládání je velmi jednoduché a zajistí maximální komfort obsluhy. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí dvou LED žárovek. V balení je 1 kovový tukový filtr, který je omyvatelný v myčce nádobí.

Recirkulace vzduchu

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový filtr Concept 61990476 (potřebné jsou 2 kusy), který pohlcuje pachy. Vzduch je pak pročištěn od pachů a vrací se zpět do místnosti. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněná četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3-4 měsíce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 55 cm
Maximální hlučnost 67 db
Třída energ.účinnosti C
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 410 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept OPI4060bc

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno