Concept OPI3060bc

Nákupem získáte 32,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavný odsavač par Concept OPI3060bc v černém provedení je zařazen do energetické třídy C. Odasavač je třeba plně integrovat do kuchyňské skříňky. Provoz odsavače je možná s odtahem nebo s recirkulací. Tlačítkové ovládání, umístěné vpředu nabízí 3 nastavitelné stupně výkonu. Maximální výkon odsávání dosahuje 517 m³ / h. Hlučnost odsavača je při nejvyšším stupni 60 dB. Pracovní prostor pod odsavačem osvětluje 2 x bodová LED žárovka. Odsavač par Concept OPI3060bc disponuje 1 kovovým filtrem proti mastnotám. Šířka 52 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Elica BOX IN IX A/60

Vestavný odsavač par Elica BOX IN IX A / 60 je kompletně v nerezovém designu s vyklápěcí skleněnou lištou. Jeho šířka je 60 cm, takže jej snadno a přesně zabudujete nad sporák a zbavíte se tak…

  • Šířka: 60 cm
  • Maximální hlučnost: 60 db
  • Třída energ.účinnosti: E

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Výkon odsavače par

Výkon odsavače par Concept OPI3060bc by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Digestoř nabízí 3 stupně nastavení výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje 517 m³/h. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 50 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu do kuchyneskej skříňky a jeho šířka je 52 cm. Plně integrovaný digestoř má černé povrchové provedení. Tlačítkové ovládání je velmi jednoduché a zajistí vám maximální komfort obsluhy. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí dvou LED žárovek. V balení je 1 kovový tukový filtr, který je omyvatelný v myčce nádobí.

Recirkulace vzduchu

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový filtr Concept 61990258 (potřebné jsou 2 kusy), který pohlcuje pachy. Vzduch je pak pročištěn od pachů a vrací se zpět do místnosti. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovplynvená četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 - 4 měsíce.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 52 cm
  • Maximální hlučnost 60 db
  • Třída energ.účinnosti C
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 517 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Concept
Maximální výkon odsávání: 517 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 50 cm
Počet vývodů: 1
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 52 cm
Výška: 24,6 cm
Hloubka: 29,6 cm
Hmotnost: 5,9 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 60 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: C
Celková spotřeba: 41 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: OPI3060BC

Všechny parametry

Recenze Concept OPI3060bc

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Concept OPI3060bc