Concept OPI3060


Vestavný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 517 m3, Maximální hlučnost: 60 dB, Třída energetické účinnosti: C, Celková spotřeba: 41 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 24,60 cm, Šířka: 52 cm, Hloubka: 29,60 cm. Více info


Cena 2 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 30 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavný odsavač par Concept OPI3060 v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy C. Odsavač par je třeba plně integrovat do kuchyňské skříňky. Provoz digestoře je možný s odtahem nebo s recirkulací. Tlačítkové ovládání, umístěné vepředu, nabízí 3 nastavitelné stupně výkonu. Maximální výkon odsávání dosahuje 517 m³/h. Hlučnost digestoře je při nejvyšším stupni 60 dB. Pracovní prostor pod digestoří osvětluje 2× bodová LED žárovka. Odsavač par Concept OPI3060 disponuje 1 kovovým filtrem proti mastnotám. Šířka 52 cm.

 

 

 

Výkon odsavače par

Výkon odsavače par Concept OPI3060 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Digestoř nabízí 3 stupně nastavení výkonu. Maximální výkon odtahu dosahuje 517 m³/h. Podle norem by se měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 50 cm nad plynovou varnou deskou. Průměr odtahu digestoře je 150 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu do kuchyňské skříňky a jeho šířka je 52 cm. Plně integrovaná digestoř má povrchové provedení z nerezu. Tlačítkové ovládání je velmi jednoduché a zajistí vám maximální komfort obsluhy. Jeho výhodou je také umístění vepředu. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí dvou LED žárovek. V balení je 1 kovový tukový filtr, který je omyvatelný v myčce nádobí.

Recirkulace vzduchu

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijte funkci recirkulace. V běžném odsavači najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnoty. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr i uhlíkový filtr Concept 61990258 (potřebné jsou 2 kusy), který pohlcuje pachy. Vzduch je pak pročištěn od pachů a vrací se zpět do místnosti. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3-4 měsíce.

Snadnější už to být nemůže

Tukový filtr z vašeho odsavače můžete jednoduše vložit do myčky a spustit standardní program, bude jako ze škatulky. Pokud nemáte momentálně přístup k myčce, tak bohatě postačí i šikovné ruce a jarová voda.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 52 cm
Maximální hlučnost 60 db
Třída energ.účinnosti C
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 517 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept OPI3060

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi