Concept MNV8060ds


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída C, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 75 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 42 dB, Spotřeba vody 9,8 na mycí cyklus, Počet programů: 8, Automatické otevírání dveří: Ne, Výška: 81,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 57 cm. Více info


Cena 18 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 190 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná myčka nádobí Concept MNV8060ds z designové linie Titania přichází ve stylovém tmavěnerezovém provedení. Poskytne prostor pro 14 jídelních souprav nádobí. Na výběr budete mít z 8 programů pro zvýšenou účinnost mytí a sušení. Nastavit si můžete i teplotu mytí, a to v rozmezí 40 °C - 70 °C. Disponuje variabilní příborovou zásuvkou, která vám poskytne více prostoru v horním koši. Vybavená je také funkcí odloženého startu až do 24 hodin, elektronickým AquaStop, dávkovačem typu Slide, ostřikovacím ramenem INNOWASH II či ukazatelem nedostatku soli a leštidla. Myčka díky technologií TOP SILENCE dosahuje nízké hlučnosti pouze 42 dB.

Concept MNV8060ds

Hlučnost myčky dosahuje jen 42 dB, a to díky technologií TOP SILENCE, takže se nemusíte obávat, že by vás myčka nějak vyrušovala.

Inovativní ostřikovací rameno INNOWACH II

Myčka Concept MNV8060ds je na rozdíl od jiných, těch klasických myček, vybavená inovativním typem ostřikovacího ramene. Ten se otáčí nejen horizontálně, ale také kolem své osy. S tímto speciálním ramenem se tak zvyšuje účinnost mytí až o 27 % v těžko přístupných místech či záhybech. Díky tomu se také zkracuje čas mytí a se speciálním krytem kolem horizontálně rotujícího ramene, tak myčka dosahuje nižší hlučnost.

Dávkovač typu SLIDE

Znáte to, naplnili jste myčku, zapnuli a výsledek po doumývaní nebyl dokonalý. Zapomněli jste, že před výklopným dávkovačem musíte nechat místo, aby se tableta dostala do prostoru myčky. S novým dávkovačem typu "SLIDE" už tento problém řešit nemusíte. Při startu mytí se dávkovač otevře "do strany" a po dokončení programu Vás čeká dokonalý výsledek.

Touch-In

Myčka Concept model MNV8060ds je kombinace plně vestavných a panelových myček. Její ovládání se nachází v horní části, stejně jako u plně vestavných myček. Na přední straně se nachází vestavěný displej, na kterém se zobrazí kolik času zbývá do konce mycího programu, v jaké fázi se nachází a také aktuální teplota mytí. S tímto ovládáním budete mít vždy dokonalý přehled o průběhu mycího programu. Už se nemusíte obávat toho, že by vám děti omylem zapnuli myčku.

Dostatek prostoru

Myčka je vybavena teleskopickým pojízdným mechanismem, díky kterému bude manipulace při vyndavání plného koše jednoduchá. Výhodou myčky Concept, která vám usnadní život, je také její variabilní příborová zásuvka. V případě, že potřebujete umýt větší nádobí, stačí tuto zásuvku jednoduše přemístit nebo ji vyjmout. Díky tomu vám vznikne větší prostor v horním koši, kde můžete umístit cokoliv. Už se nemusíte obávat, myčka nádobí umyje téměř veškeré nádobí různých rozměrů!

 

Dokonalý přehled

Tato luxusní myčka od Conceptu navíc ukrývá i další benefit. Je vybavena i vnitřním LED osvětlením. Budete mít dokonalý přehled o každém koutu myčky a vždy perfektně uvidíte na dokonalý výsledek mytí.

Chytřejší než byste čekali

Myčka je vybavena automatickým programem, který již po prvním opláchnutí nádobí zjistí, jaké je nádobí špinavé. Díky této šikovné funkci sama upraví délku a intenzitu samotného mytí, aby byl výsledek dokonalý. Odložený start mytí je v dnešní době u myček již standardní záležitostí. U tohoto modelu si můžete libovolně vybrat odložení mytí od 1 do 24 hodin. 

TurboSušení

TurboSušení je založeno na přítomnosti dvou aktivních ventilátorů, kde jeden fouká do prostoru myčky a druhý nasává vlhký teplý vzduch. Přirozeně tímto způsobem může voda zkondenzovat. Ale tento fakt je vyřešen odvodem vody do spodní části myčky a následně odtokovou hadicí pryč. Nemusíte se bát, že by Vám tato vlhkost jakkoliv poškodila linku a nádobí je dokonale suché.

AquaStop

AquaStop neboli DoubleSafety systém - dvojité jištění úniku vody. Je důležitým prvkem ukazujícím na kvalitu myčky. Skládá se z dvojité stěny hadice a čidla Aquastop, které kontroluje, zda voda neuniká kam nemá. Pokud taková situace nastane, čidlo zastaví provoz myčky a uzavře přívodní ventil.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 42 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept MNV8060ds

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno