Concept MNV5660

16 990 Kč ? Ušetříte 12 % 14 990 Kč

Na splátky spočítat

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Praktická vestavná myčka nádobí 60 cm CONCEPT MNV5660 zaručeně překvapí svými moderními funkcemi. Zařazuje do úsporné energetické třídy A +++, se kterou budou vaše účty za energie podstatně nižší. Všechny její funkce a programy jsou vytvořeny tak, aby využívaly jen skutečně potřebné množství vody a energie bez zbytečného plýtvání. Kapacita myčky je na 14 jídelních souprav. Disponuje dvěma koši, zásuvkou na příbory. Její max. hlučnost dosahuje pouze 42 dB, takže vás jistě nebude nikdy rušit nadměrným a nepříjemným hlukem. Je vybavena i vnitřním osvětlením. Pro vaši zaneprázdněnost můžete odložit start mycího programu. Výrobce uvádí spotřebu vody za jeden cyklus pouze 10 l. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 12 %

Zvažte i tento produkt

Bosch SMI46MS00E

Bosch SMI46MS00E

Praktická vestavná myčka nádobí Bosch SMI46MS00E se řadí do úsporné energetické třídy A ++, která výrazně sníží vaše náklady za energie a šetří i životní prostředí. Na jeden mycí cyklus umyje až 14…

 • Šířka: 59,8 cm
 • Typ displeje: LCD
 • Maximální hlučnost: 46 db

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Energetická třída A +++

Energetická třída jako taková označuje skupinu podle energetické náročnosti provozu spotřebiče. V praxi to znamená, že výrobek zařazen do skupiny A spotřebuje méně elektrické energie a jeho provoz je levnější než ten, který je ve skupině B. Energetická třída A +++ je nejlepší na trhu. Hlučnost myčky je jen 42 dB.

INNOWASH

Myčka je vybavena inovativním typem ostřikovacího ramene. Na rozdíl od klasického se otáčí nejen horizontálně, ale i kolem své osy. Toto speciální rameno zvyšuje účinnost až o 27% v záhybech a nepřístupných místech. Díky této technologii se zkrátí i samotný čas mytí.

 

Turbosušení

Turbosušení je založeno na přítomnosti dvou aktivních ventilátorů, kde jeden fouká do prostoru myčky a druhý nasává vlhký teplý vzduch. Přirozeně tímto způsobem může voda zkondenzovat. Ale tento fakt je vyřešen odvodem vody do spodní části myčky a následně odtokovou hadicí pryč. Nemusíte se bát, že by Vám tato vlhkost jakkoliv poškodila linku a nádobí jsou dokonale suché.

Zesílený materiál košů

Dráty, z nichž jsou koše vyrobeny, jsou širší než obvykle. To Vám zajistí lepší manipulaci s košem, například při vyjímání nádobí. Koš se i při větší zátěži nijak neprohýbá a Vaše nádobí se nepohnou z místa.

Variabilní příborová zásuvka

Dalším prvkem, který vám usnadní život, je variabilní příborová zásuvka. Pokud potřebujete umýt rozměrnější nádobí, džbán, vázu ...... můžete příborový zásuvku přesunout a vznikne větší prostor v horním koši, kde umístíte téměř cokoli. Těžko budete hledat nádobí, které by se nevešly.

Chytřejší než byste čekali

Myčka je vybavena automatickým programem, který již po prvním opláchnutí nádobí zjistí, jaké jsou nádobí špinavé. Díky této šikovné funkci sama upraví délku a intenzitu samotného mytí, aby byl výsledek dokonalý. Odložený start mytí je v dnešní době u myček již standardní záležitostí. U tohoto modelu si můžete libovolně vybrat odložení mytí od 1 - 24 hodin. Pokud jste zvyklí mít čisté nádobí připravené na snídani a myjete jejich přes noc, tak vás jistě potěší, že při odloženém startu se automaticky vypíná zvuková signalizace.

Dávkovač typu SLIDE

Znáte to, naplnili jste myčku, zapnuli a výsledek po doumývaní nebyl dokonalý. Zapomněli jste, že před výklopným dávkovačem musíte nechat místo, aby se tableta dostala do prostoru myčky. S novým dávkovačem typu "SLIDE" už tento problém řešit nemusíte. Při startu mytí se dávkovač otevře "do strany" a po dokončení programu Vás čeká dokonalý výsledek.

 

Dokonalý přehled

Tato luxusní myčka od Conceptu navíc ukrývá i další benefit. Je vybavena i vnitřním osvětlením. Budete mít dokonalý přehled o každém koutě myčky a vždy perfektně uvidíte na dokonalý výsledek mytí.

AquaStop

AQUASTOP neboli Double safety systém - dvojité jištění úniku vody. Je důležitým prvkem ukazujícím na kvalitu myčky. Skládá se z dvojité stěny hadice a čidla Aquastop, které kontroluje, zda voda neuniká, kam nemá. Pokud taková situace nastane, čidlo zastaví provoz myčky a uzavře přívodní ventil.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,8 cm
 • Typ displeje LED
 • Maximální hlučnost 44 db
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 8
 • Odložený start Ano
 • Doba cyklu 220 min.
 • AquaStop funkce Ano
 • Spotřeba vody na cyklus 10 L
 • Třída účinnosti sušení A
 • Počet souprav nádobí 14
 • AquaSensor funkce Ano
 • Indikace zbývajícího času Ano

Další vlastnosti

Značka: Concept
? Smart: Ne
Délka hadice: 1,5 m
Délka odtokové hadice: 1,3 m

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,8 cm
Výška: 81,5 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnost: 39,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 2 hadice

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,3 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 10 L
Třída účinnosti sušení: A

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 220 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: MNV5660

Všechny parametry

Recenze Concept MNV5660

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Concept MNV5660