Concept MNV4760


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída C, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 75 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 42 dB, Spotřeba vody 9,8 na mycí cyklus, Počet programů: 8, AquaStop funkce, Automatické otevírání dveří, Výška: 81,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 17 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 800 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

vestavná myčka Concept MNV4760, šířka 60 cm, energetická třída C, kapacita 14 jídelních souprav, 8 programů, spotřeba vody na cyklus 9,8 litru, automatické otevírání dvířek na konci programu, mycí rameno InnoWash II, systém AquaStop proti úniku vody, podlahové osvětlení, dávkovač tablet Slide, odložený start o 24 hodin, LED displej s dotykovým ovládáním, vnitřní LED osvětlení myčky, hlučnost mytí 42 dB, výkonný invertorový motor, ukazatel soli a leštidla, rozměry (VxŠxH): 81 x 59,8 x 55 cm.

Concept MNV4760

Vestavná myčka Concept MNV4760 zajistí nejen účinné a bezpečné mytí, ale také nerušenou atmosféru bez nepříjemných zvuků. Použité nejmodernější technologie zajišťují velmi nízkou hladinu hluku při mytí. Hladina hlu ku dosahuje maximálně 42 dB. Při šířce 60 cm zvládne umýt 14 obědových souprav na jeden mycí cyklus při nízké spotřebě vody pouhých 9,8 litrů na cyklus.

Automatické otevírání

Myčka byla vybavena praktickou funkcí Auto open - automatickým otevíráním dvířek. Po skončení mycího cyklu se dvířka myčky po 15-20 minutách otevřou o 10 cm. To umožňuje únik vlhkého vzduchu a proudění čerstvého vzduchu do vnitřního prostoru myčky, čímž je zajištěno spolehlivé vysušení nádobí.

Inovativní ostřikovací rameno INNOWACH II

Na rozdíl od jiných běžných myček je myčka vybavena inovativním typem ostřikovacího ramene. To se otáčí nejen horizontálně, ale i kolem své osy. Díky tomuto speciálnímu ramenu se zvyšuje účinnost mytí v těžko přístupných místech nebo záhybech až o 27 %. Tím se také zkracuje doba mytí a díky speciálnímu krytu kolem horizontálně rotujícího ramene dosahuje myčka nižší hlučnosti.

Podlahové světlo

Chcete mít přehled o stavu pracího cyklu? Žádný problém. Myčka byla vybavena funkcí Floor Light, která vás pomocí světelného signálu informuje, v jakém stavu se myčka nachází. Pokud kontrolka svítí, mycí cyklus stále probíhá, pokud bliká, mytí skončilo.

Dávkovač typu Slide

Znáte to, vložili jste myčku, zapnuli ji a výsledek po opláchnutí nebyl tak dokonalý, jak byste očekávali. Zapomněli jste, že před posuvným dávkovačem musíte nechat prostor pro vyklopení tablety do prostoru pračky. S moderním dávkovačem Slide už tento problém řešit nemusíte. Dávkovač se při spuštění mytí otevře do strany a po skončení mycího programu budete překvapeni dokonalým výsledkem.

Chytřejší, než byste čekali

Myčka je vybavena automatickým programem, který po prvním opláchnutí zjistí, jak moc je nádobí špinavé. Díky této chytré funkci sama upraví délku a intenzitu mytí, aby zajistila dokonalý výsledek. Odložený start je dnes u myček nádobí standardní funkcí. U tohoto modelu si můžete libovolně zvolit odložení mytí v rozmezí 1 - 24 hodin.

Dostatek prostoru

Výhodou myčky Concept, která vám usnadní život, je variabilní příborová zásuvka. Pokud potřebujete umýt větší nádobí, jednoduše tuto zásuvku přesuňte nebo vyjměte. Získáte tak více místa v horním koši, kam můžete umístit cokoli. Už se nemusíte bát, myčka zvládne umýt téměř všechno nádobí různých velikostí!

AquaStop

AquaStop neboli dvojitý bezpečnostní systém - dvojitá ochrana proti úniku vody. Jedná se o důležitou funkci, která vypovídá o kvalitě myčky. Skládá se z dvojité stěny hadice a senzoru AquaStop, který kontroluje, zda voda neuniká tam, kam nemá. Pokud taková situace nastane, senzor zastaví provoz myčky a uzavře přívodní ventil.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 42 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept MNV4760

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi