Concept MNV4160


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída E, Kapacita 14 sad nádobí, Spotřeba energie: 95 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 47 dB, Spotřeba vody 11 na mycí cyklus, Počet programů: 6, Automatické otevírání dveří: Ne, Výška: 81,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 13 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 140 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná myčka nádobí Concept MNV4160 ve stylovém provedení vyniká svým úsporným a tichým provozem. Nabízí kapacitu až na 14 jídelních souprav a na výběr budete mít ze 6 programů pro zvýšenou účinnost mytí a sušení. Disponuje variabilní příborovou zásuvkou, která dává energii vám poskytne více prostoru v horním koši. Vybavená je také funkcí odloženého startu až do 24 hodin, dětským zámkem, elektronickým AquaStop, dávkovačem typu Slide či ukazatelem nedostatku soli a leštidla. Myčka díky technologií TOP SILENCE dosahuje nízké hlučnosti pouhých 44 dB.

Concept MNV4160

Hlučnost myčky dosahuje jen 44 dB, a to díky technologií TOP SILENCE, takže se nemusíte obávat, že by vás myčka nějak vyrušovala.

Praktický pomocník

Myčka poskytne kapacitu až na 14 sad nádobí. Vy si také můžete libovolně nastavit přítok teplé nebo studené vody, která se pohybuje v rozmezí od 40 °C do 70 °C. Na výběr budete mít ze 6 praktických mycích programů:

  • Intensive - silně znečištěné nádobí včetně hrnců a pánví, zaschlé zbytky jídla
  • Normálni - normálně znečištěné nádobí
  • ECO - standardní program pro normálně znečištěné nádobí
  • Glass - pro lehce zašpiněné nádobí a sklo
  • 90 min - normálně zašpiněné nádobí, který nevyžaduje dlouhé mytí
  • Rapid - kratší mytí pro mírně znečištěné nádobí, které nepotřebuje sušení

Odložený start mytí je v dnešní době u myček již standardní záležitostí. U tohoto modelu si můžete libovolně vybrat odložení mytí od 1 do 24 hodin.

Dávkovač typu SLIDE

Znáte to, naplnili jste myčku, zapnuli a výsledek po domytí nebyl dokonalý. Zapomněli jste, že před výklopným dávkovačem musíte nechat místo, aby se tableta dostala do prostoru myčky. S novým dávkovačem typu "SLIDE" už tento problém řešit nemusíte. Při startu mytí se dávkovač otevře "do strany" a po dokončení programu Vás čeká dokonalý výsledek.

AquaStop

AquaStop neboli DoubleSafety systém - dvojité jištění úniku vody. Je důležitým prvkem ukazujícím na kvalitu myčky. Skládá se z dvojité stěny hadice a čidla AquaStop, které kontroluje, zda voda neuniká kam nemá. Pokud taková situace nastane, čidlo zastaví provoz myčky a uzavře přívodní ventil.

Dostatek prostoru

Výhodou myčky Concept, která vám usnadní život, je její variabilní příborová zásuvka. V případě že potřebujete umýt větší nádobí, stačí tuto zásuvku jednoduše přemístit nebo ji vyjmout. Díky tomu vám vznikne větší prostor v horním koši, kde můžete umístit cokoliv. Už se nemusíte obávat, myčka nádobí umyje téměř veškeré nádobí různých rozměrů!

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 47 db
Počet souprav nádobí 14
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept MNV4160

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno