Concept LV4660

Vestavná jednodveřová chladnička Concept LV4660 má celkový využitelný objem 115 l, z toho chladnička má 97 litrů a výparník 16 litrů. Ovládání je mechanické. Vnitřní výbavu tvoří 2 Skleněná poličky, 2 dveřní police a 1 průhledná plastová nádoba pro skladování ovoce a zeleniny, která je vsunuta do spodní části. K dispozici má výparník, který je vhodný pro krátkodobé skladování mražených potravin. Celý vnitřní prostor osvětluje LED. Mrazicí kapacita dosahuje 2 kg / den a akumulační doba v případě výpadku proudu je 10 hodin. Maximální hlučnost vestavěné chladničky Concept LV4660 dosahuje 39 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: F

Popis produktu

Kompaktní vestavná chladnička s výparníkem

Vestavná jednodveřová chladnička Concept LV4660 s výparníkem je vhodná do každého kuchyňského prostoru, na chaty nebo na pracoviště. Nabízí menší mrazicí prostor - výparník, ve kterém je možné Krátkodobý uskladnit menší množství mražených potravin. Pokud máte malou kuchyň, ale potřebujete elegantní ledničku, jednodveřová vestavěná chladnička je navržena s malými rozměry, takže je jako stvořená pro kuchyně, které jsou omezeny v prostoru.

Chladící část

Chladící část vestavěné chladničky nabízí 97 litrový užitný objem pro vaše potraviny. Je vyřešen prakticky pro uskladnění potravin. Nacházejí se zde 2 poličky, které jsou celoskleněné s lištou. Ve spodní části se nachází praktická zásuvka, do které uskladníte ovoce a zeleninu. Na dvířkách jsou 2poličky, do spodní z nich snadno uskladníte i velké láhve, abyste měli k dispozici chladivo osvěžující nápoje. Interiér spotřebiče je vybaven praktickým LED osvětlením, které zajišťuje optimální přehled o vašich uložených potravinách.

Výparník pro krátkodobé mrazení

Mrazicí složka - výparník v objemu 16 l nabízí prostor pro uložení menšího množství potravin. Výparník je vhodný pro krátkodobé uchování mražených potravin. Umístěn je na vrchní straně spotřebiče, jako samostatný prostor s plastovými dvířky. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazení 2 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu udrží uložené potraviny v optimálních podmínkách 10 hodin.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení, které využívá jednodveřová chladnička budete mít dokonalý přehled o tom, co v ní máte uloženo. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Navíc světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 81,8 cm
  • Maximální hlučnost 39 db
  • Celkový čistý objem 115 L
  • Třída energetické účinnosti 2021 F

Další vlastnosti

Značka: Concept
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 54 cm
Výška: 81,8 cm
Hloubka: 54,8 cm
Hmotnost: 32,2 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Vzhled

Celkový čistý objem: 115 L
Uchycení dveří: Pevné uchycení dveří

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 97 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 16 L
Mrazící výkon: 2 kg/24h
Zabudovaná mraznička: Ano

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 175 kWh
Klimatická třída: SN
Akumulační doba: 10 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: F

Funkce

Rychlé zamražení: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: LV4660

Všechny parametry

Recenze Concept LV4660

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Concept LV4660