Concept LV4660


Vestavná jednodveřová chladnička, Energetická třída F, Objem chladničky: 97 l, Objem mrazničky: 16 l, Roční spotřeba energie: 175 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Šířka: 59,5 cm, Výška: 81,8 cm, Hloubka: 54,8 cm. Více info


Cena 9 869 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 99 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná jednodveřová chladnička Concept LV4660 má celkový využitelný objem 115 litrů, z toho chladnička 97 litrů a výparník 16 litrů. Ovládání je mechanické. Vnitřní vybavení tvoří 2 skleněné police, 2 dveřní police a 1 průhledná plastová nádoba na skladování ovoce a zeleniny, která se vkládá do dna. K dispozici je výparník, který je vhodný pro krátkodobé skladování zmrazených potravin. Celý vnitřní prostor je osvětlen LED diodami. Mrazicí kapacita dosahuje 2 kg/den a akumulační doba při výpadku proudu je 10 hodin. Maximální hlučnost vestavné chladničky Concept LV4660 je 39 dB.

Kompaktní vestavná chladnička s výparníkem

Jednodveřová chladnička Concept LV4660 s výparníkem je vhodná do každého kuchyňského prostoru, na chatu či chalupu. Nabízí menší mrazicí prostor - výparník, ve kterém lze krátkodobě skladovat menší množství zmrazených potravin. Pokud máte malou kuchyň, ale potřebujete elegantní chladničku, jednodveřová vestavná chladnička je navržena s malými rozměry, takže je ideální pro kuchyně, které mají málo místa.

Chladicí část

Chladicí část vestavné chladničky nabízí 97 litrů využitelného objemu pro vaše potraviny. Je rozvržena praktickým způsobem pro skladování potravin. K dispozici jsou 2 police, které jsou celoskleněné s lištou. Ve spodní části se nachází praktická zásuvka pro uložení ovoce a zeleniny. Na dveřích jsou 2 police, do té spodní lze snadno uložit i velké lahve, takže budete mít k dispozici chladné osvěžující nápoje. Vnitřní prostor spotřebiče je vybaven praktickým LED osvětlením, které zajistí optimální přehled o vašich uložených potravinách.

Výparník pro krátkodobé zmrazení

Mrazicí prostor - výparník o objemu 16 litrů nabízí prostor pro skladování menšího množství potravin. Výparník je vhodný pro krátkodobé skladování zmrazených potravin. Je umístěn v horní části spotřebiče jako samostatná přihrádka s plastovými dvířky. Mrazicí kapacita umožňuje zmrazit 2 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu udrží uložené potraviny v optimálních podmínkách po dobu 10 hodin.

LED osvětlení

Díky modernímu LED osvětlení, které jednodveřová chladnička využívá, budete mít dokonalý přehled o tom, co jste v ní uložili. Koncepce osvětlení zajišťuje rovnoměrné osvětlení celého vnitřního prostoru chladničky bez oslnění a zastínění. LED osvětlení mimo jiné spotřebovává mnohem méně energie než běžné žárovky. Kromě toho nebudete muset světlo nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 81.8 cm
Maximální hlučnost 39 db
Celkový čistý objem 115 L
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept LV4660

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi