Concept LO7111

Lis na ovoce Concept LO7111 lisuje ovoce a zeleninu na šťávu za studena, zachovává tak všechny zdraví prospěšné látky ve vysoké koncentraci. Je vybaven výkonným a velmi tichým motorem s příkonem 120 W, takže ho během provozu téměř neslyšíte. Pracuje v nízkých otáčkách, tedy se nezahřívá. Odpad zůstává téměř suchý. Můžete ho použít k přípravě zeleninových karbanátků nebo placek. Nechybí ani protiskluzové nožičky poskytující dokonalou stabilitu. Součástí vybavení jsou také nádoby pro šťávu a odpad o objemu 1 l, pěchovadlo, kartáček na čištění sítka. Barva: černá Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 24 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Lis na ovoce Concept LO7111

Hlavními přednostmi tohoto přístroje je minimum odpadu při současném zachování všech důležitých nutričních hodnot a minerálních látek. Dvoufázové odšťavňování - drcení ve fázi první a následné lisování zbytkového odpadu ve fázi druhé, maximalizuje efekt odšťavňování. Se zbylým, téměř suchým odpadem si také nemusíte dělat starost. Využijete ho například do karbanátků, muffinů nebo müsli tyčinek.

Kvalitní lisování

Díky použité technologii dvoufázového odšťavňování při 55 otáčkách / minutu je možné získat více šťávy za kratší dobu oproti běžným přístrojem fungujícím na principu odstředivé síly. Nízký počet otáček méně zahřívá lisovanou směs a nedochází tak ke znehodnocení vitamínů. Šťáva je svěží a plná chuti. Vznik odpadu je minimalizován a všechny důležité nutriční hodnoty a minerální látky jsou uchovány. Šťávu je možné uskladnit v chladničce a mít tak lahodný svěží nápoj vždy po ruce.

Anti Drip systém

Praktický Anti Drip vám umožní výměnu nádoby na šťávu, aniž byste si ušpinili kuchyňskou linku nebo museli přestat odšťavňovat. Jednoduše překlopíte Antidrip, vyměníte pohár a zase odklopíte uzávěr. Jak jednoduché!

Jednoduché a bezpečné používání

Díky protiskluzovým nožičkám se při přípravě džusů drží spotřebič pevně na lince a tím zajistí bezpečnou přípravu nápojů. Přístroj je plně rozebíratelný a díky tomu se snadno čistí

Parametry produktu

Základní parametry

  • Objem 1 L
  • Příkon 120 W
  • Průměr válce 45 mm

Další vlastnosti

Značka: Concept
Objem: 1 L
Počet rychlostí: 1
Průměr válce: 45 mm

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 22 cm
Hmotnost: 3740 g
Výška: 44 cm
Hloubka: 18 cm

Energetické údaje

Příkon: 120 W

Ostatní

Kód produktu: LO7111

Všechny parametry

Recenze Concept LO7111

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Concept LO7111