Concept LO7080


Objem: 1 L, Příkon: 200 W, Průměr válce: 87 mm


Cena 3 999 Kč

Sleva 11 % z doporučené ceny výrobcem: 4 499 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 39,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

S vertikálním lisem na ovoce a zeleninu Concept LO7080 si zdravou a chutnou šťávu připravíte za okamžik. Velkou předností lisu je XXL plnicí otvor o velikosti 87 mm, který vám ušetří množství času s přípravou šťávy. Součástí lisu na ovoce a zeleninu je speciální filtrační síto k výrobě domácí zmrzliny. Šikovně vymyšlený Anti-drip vám umožní výměnu nádoby na šťávu, aniž byste si ušpinili linku nebo museli přestat odšťavňovat. Lis je osazen vysoce výkonným indukčním motorem s příkonem 200 W. Jeho hlavní přednosti spočívají v jednoduché bezkartáčové konstrukci, vysoké spolehlivosti, bezúdržbovým provozem a dlouhou životností. Pro zajištění maximální bezpečnosti během provozu je lis opatřen trojnásobnou bezpečnostní pojistkou. Disponuje samočisticí funkcí, která vám usnadní jeho údržbu. Stačí uzavřít proti odkvapový uzávěr, do plnicího otvoru nalít cca 400 ml vody a zvolit program Self Clean.

Concept LO7080

 • Nízkootáčkový systém odšťavňování
 • Počet otáček: 40 ot./min
 • Výtěžnost až 96 % při zachování maximální nutriční hodnoty
 • Velikost plnicího tubusu: 87 mm
 • Filtrační mikrosíto
 • Filtrační síto k výrobě domácí zmrzliny
 • Vysoce kvalitní indukční motor
 • Tritánové nádoby
 • Použitý materiál BPA free
 • Snadno rozebíratelný a omyvatelný
 • Anti-drip
 • Funkce: Juice, Ice cream, Reverse, Selfclean
 • Trojnásobný bezpečnostní systém

Pohár zdraví každý den

Dopřejte si čerstvou vitamínovou bombu každý den. S vertikálním lisem na ovoce a zeleninu Concept LO7080 si zdravou a chutnou šťávu připravíte za okamžik. Díky nízkootáčkovému systému odšťavňování (40 ot./min) se může pochlubit až 96 % výtěžností a minimálním odpadem. Získaná šťáva je oproti odstředivému způsobu lisování hustší, plná důležitých nutričních hodnot a obsahuje méně pěny. Součástí lisu jsou také dvě 1litrové tritánové nádoby na šťávu a na dužinu.

XXL plnicí otvor

Velkou předností lisu je XXL plnicí otvor o velikosti 87 mm, který vám ušetří množství času s přípravou šťávy. Tento otvor dokáže pojmout i celé plody, takže se nemusíte zdržovat zbytečným krájením.

Domácí zmrzlina

Máte chuť na zmrzlinu, ale nechce se vám do obchodu? Nemusíte. Součástí lisu je speciální filtrační síto k výrobě domácí zmrzliny. Stačí mít po ruce pár kousků mraženého ovoce a za několik vteřin si můžete pochutnat na výborném studeném dezertu.

Ani kapka nazmar!

Šikovně vymyšlený Anti-drip vám umožní výměnu nádoby na šťávu, aniž byste si ušpinili linku nebo museli přestat odšťavňovat. Jednoduše přiklopíte uzávěr, vyměníte nádobu a zase odklopíte. Jak jednoduché!

Dlouhá životnost

Lis je osazen vysoce výkonným indukčním motorem s příkonem 200 W. Jeho hlavní přednosti spočívají v jednoduché bezkartáčové konstrukci, vysoké spolehlivosti, bezúdržbovým provozem a dlouhou životností.

Jednoduchá obsluha

Lis se velmi jednoduše a intuitivně ovládá pomocí ovládacího kolečka s přepínačem režimu. Můžete zvolit program Juice pro vylisování čerstvé šťávy nebo Ice Cream pro přípravu zmrzliny. V obou případech je nutné mít v přístroji správně umístěno filtrační sítko. Pokud se vám v lisu zaseknou vložené potraviny, stačí zvolit funkci Reverse pro zpětný chod.

Snadná údržba

Lis na ovoce a zeleninu je vybaven samočisticí funkcí, která vám usnadní jeho údržbu. Stačí uzavřít proti odkvapový uzávěr, do plnicího otvoru nalít cca 400 ml vody a zvolit program Self Clean. Lis je snadno rozebíratelný a jednotlivé části můžete vložit do myčky nebo omýt pod tekoucí vodou. Nechybí ani čisticí kartáček k odstranění nečistot na filtračním sítku.

Bezpečný provoz

Pro zajištění maximální bezpečnosti během provozu je lis opatřen trojnásobnou bezpečnostní pojistkou. Díky tomu jej spustíte jen tehdy, pokud je správně sestaven. Zároveň se automaticky vypne v okamžiku sejmutí ochranného krytu nebo v případě přetížení. Pro komfortnější obsluhu je vybaven protiskluzovými nožičkami, které zajistí perfektní stabilitu při práci.

Inspirace v aplikaci Concept Vaření

Nová aplikace Concept Vaření je přehledná a jednoduchá kuchařka, která je díky mobilnímu telefonu nebo tabletu stále s vámi. Vyberte si mezi záložkami (dezerty, raw,  marmelády, saláty, polévky, chuťovky atd.) A dejte se do vaření! Už se vám nestane, že nebude vědět co uvařit na párty, rodinný oběd nebo jaké smoothie si vzít do práce. Slouží také jako inspirace pro objevení nových chutí freshů a smoothies. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 1 L
Příkon 200 W
Průměr válce 87 mm

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept LO7080

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno