Concept LO7026 Fresh


Odšťavňovač, Příkon: 1000 W, Počet rychlostí: 2, Šířka otvoru: 72 mm. Více info


Cena 1 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 18 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Odšťavňovač Concept LO7026 Fresch připraví kvalitní 100% šťávu, přesně tak jak ji máte rádi. S příkonem 1 000 W (rychlost: max. 16 800 ot./min.) vám umožní připravit najednou až 1 l čerstvé šťávy. Velkou výhodou je XXL plnicí otvor, což umožňuje vkládat celé plody, například i jablka. K dispozici jsou dvě rychlosti pro měkké a tvrdé ovoce a zeleninu. Nádoba na šťávu má objem 1 litr a nádoba na odpad má objem 1,8 litrů, přičemž odšťavovač umožní delší odšťavňování bez nutnosti vyprazdňování nádoby. Kvalitní nerezový filtr zaručí, aby byla šťáva čistá a bez zbytků dužiny. Filtr snadno vyčistíte přibaleným kartáčkem.

Odšťavňovač Concept LO7026 Fresh

Potěšte se lahodnou chutí 100% ovocné nebo zeleninové šťávy pomocí odšťavňovače Concept. Nejen díky kvalitnímu provedení a pevné konstrukci, ale i perfektními výsledky. Je vybaven výkonným a velmi tichým motorem, takže jej během provozu téměř neslyšíte. Odšťavňovač Concept s příkonem 1 000 W vám umožní připravit najednou až 1 l čerstvé šťávy.

XXL plnicí otvor

72mm široký plnicí otvor umožňuje vkládat celé plody. Přístroj nabízí 2 nastavení rychlosti pro měkké plody s vyšším obsahem šťáv (citrusy, broskve atd.) a tvrdé plody s nižším obsahem šťáv (mrkev, jablka atd.). Ze začátku by měl být nastaven na nižší rychlost a podle druhu ovoce či zeleniny jeho rychlost zvýšit. Odpad zůstává téměř suchý. Můžete jej použít k přípravě zeleninových karbanátků nebo placek.

Anti Drip systém

Praktický Anti Drip systém vám umožní výměnu nádoby na šťávu, aniž byste si ušpinili kuchyňskou linku nebo museli přestat odšťavňovat. Jednoduše překlopíte Anti Drip, vyměníte pohár a zase odklopíte uzávěr. Jak jednoduché!

Bezpečný provoz

O bezpečnost při práci se stará důmyslný bezpečnostní systém, který zabrání zapnutí spotřebiče pokud není vše ve správné poloze. Pro větší bezpečnost můžete přístroj zapnout až po uzavření nádoby nerezovou svorkou. Díky protiskluzovým nožičkám se při přípravě džusů drží spotřebič pevně na lince a tím zajistí bezpečnou přípravu nápojů. Přístroj je plně rozebíratelný a díky tomu se snadno čistí.

Příslušenství

Součástí vybavení jsou nádoby pro šťávu o objemu 1 l a nádoba na odpad (dužinu) o objemu 1,8 l, nechybí ani pěchovadlo a kartáček na čištění sítka.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 34 cm
Hmotnost 4650 g
Objem 1 L
Počet rychlostí 2
Příkon 1000 W
Šířka otvoru 72 mm

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Concept LO7026 Fresh

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Radomír

17. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • jednoduché ovládání,
  • docela slušně odštavňuje

Soňa

6. 10. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoMilan

28. 11. 2018

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Maximální spokojenost s výrobkem, velmi rychlé odšťavnění ovoce. Hodnotím známkou 5.
  • Vzhledem k ceně výrobku nevidím žádný zápor !

Precizní výrobek.