Concept LKV5260


Vestavná kombinovaná chladnička, Energetická třída F, Objem chladničky: 180 l, Objem mrazničky: 68 l, Roční spotřeba energie: 280 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Smart ovládání mobilem: Ne, Šířka: 54 cm, Výška: 177 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 16 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 170 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná kombinovaná chladnička Concept LKV5260 má chladicí část, umístěnou nahoře o objemu 180 l a její vnitřní vybavení tvoří 3 skleněné police, zásuvka s Fresch zónou a dveřní poličky a tajná polička pro drobné potraviny. LED osvětlení pomáhá zpřehlednit obsah chladničky. Mrazicí část je umístěna dole a její objem tvoří 68 l skladovacího prostoru. Výbavou jsou 2 průhledné plastové zásuvky a 1 výsuvná zásuvka. Mrazicí kapacita dosahuje 3,5 kg/24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 17 hodin. Maximální hlučnost vestavné kombinované chladničky Concept LKV5260 je 39 dB. Ovládání je elektronické - dotykové. Technologie Total No Frost zabraňuje tvorbě námrazy v chladicí i mrazicí části.

Dostatečný prostor pro skladování potravin

Vestavná kombinovaná chladnička Concept LKV5260 nabízí dostatečný skladovací prostor pro větší či menší domácnost. Celkový objem bude určitě dostačující. Hlavní předností této chladničky je skvěle řešený úložný prostor. Díky efektivně uspořádaným a nastavitelným policím a přihrádkám budete mít potraviny vždy po ruce. Chladicí část, umístěná nahoře má celkový objem 188 litrů a její vnitřní vybavení sestává z vnitřního LED osvětlení na stropě. Najdete v ní 3 skleněné široké police, zásuvku Fresh zóny a dveřní poličky. Ovládání chladničky je elektronické. Chladnička překvapí svou nízkou hlučností 39 dB. Součástí jsou i panty pro jednoduché přimontování dřevěných dvířek kuchyňské linky.

Fresh zóna

V průhledné plastové zásuvce Fresh zóny máte možnost si manuálně nastavit vlhkost podle potřeby. Vyšší vlhkost je vhodná pro optimální skladování ovoce a zeleniny, které tak zůstanou dlouhodobě čerstvé. Najdete zde také praktický návod, kde je napsáno, jak dlouho je vhodné potraviny skladovat.

Technologie Total No Frost

Díky technologii Total No Frost již nebudete muset svou ledničku zdlouhavě rozmrazovat. Zabraňuje tvorbě námrazy v mrazicí části a zároveň i v chladicí části.

Tajná polička

Pokud potřebujete schovat např. před dětmi sladkosti či jiné dobroty, určitě oceníte speciální prostor, který se nachází pod zásuvkou na zeleninu. Je téměř neviditelný. Vejde se do něj až 5 plechovek piva nebo 20 čokolád.

Mrazicí část

V dolní části vestavné kombinované chladničky se nachází mrazák s celkovým objemem 68 litrů s mrazicími kapacitou 3,5 kg/24 h. a v případě výpadku proudu uchová vaše potraviny až 11,7 hodin. Vnitřní vybavení se sestává ze 2 průhledných plastových zásuvek a jedné výsuvné zásuvky. Výsuvná polička poslouží dokonale pro skladování potravin, které chcete mít hned po ruce. Velikostí odpovídá krabici mražené pizzy nebo zmrzliny. Potraviny, které často zapadnou až na dno zásuvek, tak můžete mít hned k dipozici.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 177 cm
Maximální hlučnost 39 db
Celkový čistý objem 241 L
No Frost (mrazák) Ano
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept LKV5260

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno