Concept LKR7360cl

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

Retro design

Stylová kombinovaná chladnička Concept LKR7360cl z kolekce Retro Cool je kombinací moderní technologie a charakteristických retro oblých linií. Tento designový kousek vytvoří správné klima, takže bude o vaše potraviny kvalitně postaráno. Dokonale zapadne do kuchyně zařazené ve venkovském nebo vintage stylu, přičemž se díky nadčasovému odstínu bude hodit i do moderního interiéru. Jde o praktický model chladničky, u kterého nechybí žádné základní prvky, které by měla chladnička obsahovat. Spotřebič je zařazen do energetické třídy A+, takže je úsporná a nemusíte se obávat vysoké spotřeby.

Chladící část s párty boxem

Chladící část o objemu 231 l je vybavena 3 odkládacími policemi z bezpečnostního skla, nerezovým držákem na lahve, 4 dveřními poličkami vyztužené nerezovou lištou. Uskladnit vaše jídlo je možné i do dvou plastových zásuvek, které udrží ovoce a zeleninu čerstvou. O dokonalý přehled se postará LED osvětlení. Navíc zde najdete praktický Pártybox, díky kterému si můžete dopřát ledovou svěžest a osvěžení v horkých dnech. Jednoduše vložíte nápoje do páry boxu a necháte je v chladničce vychladit. Potom ho jen vyndáte a můžete si ho vzít s sebou kamkoli. Díky speciálnímu chlazení ledem budou vaše nápoje studené delší dobu. Navíc je velmi variabilní. Můžete jej použít na vychlazení nápojů ve skle nebo v plechovkách. Velikost boxu je uzpůsobena pro uložení do dveří, čímž efektivně šetří místo v interiéru chladničky.

Police na víno

Pokud si rádi vychutnáváte specifické vlastnosti vína a máte rádi jeho správnou chuť a teplotu, jistě oceníte speciální držák na víno. Vína, která chcete podávat chlazená, vložte do držáku v chladničce. Držák efektivně šetří místo ve vnitřním prostoru chladničky a lahve budou na svém místě. Víno si získá požadovanou teplotu.

Retro madlo

I samotné madlo je důležité. Jeho případné poškození sice nenaruší funkci chladničky, ale z estetického hlediska je to významný prvek. Madlo je opatřeno kovovou výztuží, která slouží k jeho zpevnění a zajištění dlouhodobé životnosti.

Mrazící část

Mrazicí prostor je umístěn ve spodní části a jeho objem dosahuje 87 litrů. Mrazící výkon činí 4,2 kg / 24 h a doba skladování při výpadku proudu dosahuje 13 hodin. Vybavení tvoří 3 průhledné plastové mrazící přihrádky pro pohodlné uložení mražených potravin.

NoFrost

S funkcí NoFrost už nemusíte řešit zdlouhavé odmrazování a tvorbu námrazy uvnitř mrazničky. Odmrazí se sama a vy si tak můžete dopřát více volných chvil se svými nejbližšími a komfort z uspořené práce. Funkce No Frost urychluje i proces zmrazování potravin a přispívá tak k zachování jejich nutričních hodnot po rozmrazení. Také pomáhá při úspoře elektrické energie, čímž ušetří množství peněz.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka
    Šířka 59,5 cm
  • Výška
    Výška 190 cm
  • Hloubka
    Hloubka 63,3 cm

Další vlastnosti

Značka: Concept
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 59,5 cm
Výška: 190 cm
Hloubka: 63,3 cm
Hmotnost: 63 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 45 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 305 kWh
Klimatická třída: T, N-ST

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 87 L
Mrazící výkon: 4,2 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 318 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 231 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: LKR7360CL

Všechny parametry

Recenze Concept LKR7360cl

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Concept LKR7360cl