Concept LA8783bc černá

Volně stojící kombinovaná chladnička s mrazničkou amerického typu Concept LA8783bc v černém provedení s 1 kompresorem.Kombinovaná chladnička disponuje funkcí Total No Frost, aby nevznikala námraza v chladničce ani mrazničce. Zadní stěna chladničky je vyrobena ze speciálního materiálu, který zachytí více chladu než plast. Celkový objem spotřebiče je 500 l. Prostorný mrazák s mrazicí kapacitou 12 kg/den je umístěn ve spodní části, má objem 163 l a disponuje 6 plastovými zásuvkami. Chladnička s objemem 337 l je umístěna ve vrchní části a její vnitřní vybavení sestává z vnitřního LED osvětlení, 4 skelných polic, 2 plastových zásuvek, 6 plastových polic dveří a nechybí alarm nedovřených dveří. Maximální hlučnost dosahuje 38 dB. Roční spotřeba energie dosahuje 358 kWh. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Metal cooling

Concept LA8783bc je volně stojící čtyřdveřový model v černém provedení. Hlučnost dosahuje pouze 38 dB. Chladnička poskytuje objem 337 l v chladicí a 163 l v mrazící části. Zadní stěna chladničky je vyrobena ze speciálního metalického materiálu, který dokáže absorbovat mnohem více chladu než plast. Díky tomu chladnička dokáže mnohem rychleji dochladit po jejím otevření a zase zavření.

Technologie Total No Frost

Díky inovativní technologii Total No Frost se netvoří ledové krystaly a nedochází tak k tvorbě námrazy ani v chladničce ani v mrazničce. To znamená, že už nebudete muset chladničku znovu odmrazovat a ušetříte tak čas. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé.

Perfect FIT

Pokud sníte o velké americké chladničce, ale prostor Vaší kuchyně je příliš stísněný, řešením je americká chladnička Concept s celkovým využitelným objemem 500 litrů. Pohodlně se do lednice vejde i váš víkendový nákup pro velkou rodinu. Díky šířce 83 cm a hloubce 67 cm si najde místo v téměř každé domácnosti. Jako jediná na trhu disponuje touto hloubkou a ideálně se přizpůsobí vaší domácnosti. Nebude vyčnívat před kuchyňskou linkou.

Vlastnosti

Hlavní předností chladničky je skvěle řešený úložný prostor. Díky efektivně uspořádaným policím a přihrádkám budete mít potraviny vždy pěkně uskladněny. Na spodu se nachází mrazící část s celkovým objemem 163 litrů s mrazicí kapacitou 12 kg/24 h a v případě výpadku proudu uchová vaše potraviny až 12 hodin. Vnitřní vybavení mrazničky sestává z 6 plastových zásuvek. Chladící část má celkový objem 337 litrů a její vnitřní vybavení sestává z vnitřního LED osvětlení, 4 skelných polic, 2 plastových zásuvek a 6 plastových polic ve dveřích. Na nedovření dveří vás upozorní praktický alarm. Chladnička překvapí svou nízkou hlučností 38 dB.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 83,3 cm
  • Výška 190 cm
  • Maximální hlučnost 38 db
  • Celkový čistý objem 500 L
  • Čistá kapacita chladničky 337 L
  • Čistá kapacita mrazničky 163 L
  • Třída energetické účinnosti 2021 F

Další vlastnosti

Značka: Concept
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 83,3 cm
Výška: 190 cm
Hloubka: 67 cm
Hmotnosť: 104 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: NEW 2021
Připojení na přívod vody: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ne
Výrobník ledu: Ne
Teplotní alarm: Ne

Vzhled

Celkový čistý objem: 500 L
Celkový hrubý objem: 518 L
Počet kompresorů: 1
Chladící médium: R600a
Víc-proudový vzduchový systém: Ne

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 337 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 163 L
Počet zásuvek v mrazničce: 6

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 358 kWh
Klimatická třída: ST
Roční spotřeba energ.(chlazení: 405 kWh
Mrazící výkon: 12 kg/24h
? Třída energetické účinnosti 2021: F

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Ostatní

Kód produktu: LA8783BC

Všechny parametry

Recenze Concept LA8783bc černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Concept LA8783bc černá