Concept LA7791ss

Nákupem získáte 259,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Americká chladnička Concept LA7791ss s 3 s dveřmi v nerezovém provedení z designové řady Sinfonia je vybavena funkcí Total No Frost, která zabraňuje tvorbě námrazy v celém spotřebiči. S šířkou 91,1 cm pohodlně zapadne i do klasické kuchyně. Praktické otevírání dveří v úhlu 90 ° umožňuje umístit chladničku Concept LA7791ss i do užších prostorů blízko stěny. Chladící část nabízí užitný objem 292 l. Vnitřní vybavení tvoří LED osvětlení, 2 skleněné police, 2 dveřní police a 1 zásuvka Fresh zóny. Dolní dvířka nabízejí variabilní zónu, o objemu 106 l nabízí možnost přizpůsobit se potřebám. Využitelná je jako chladnička nebo nulová zóna, či soft mrazák. Mrazící část má 167 l. Mrazicí kapacita dosahuje 10 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu je 8 hodin. Vnitřní prostor mrazničky je vybaven skleněnými policemi a 2 zásuvkami. Ve dveřích se nacházejí praktické poličky. Vybavená je i alarmem nedovřených dveří. Díky zabudovanému dávkovači vody je možné si napustit svěží vychlazenou vodu bez potřeby připojení k vodovodní přípojce. Ve dveřích chladničky je umístěn zásobník vody o objemu 2 l. Zadní stěna chladničky je vyrobena ze speciálního metalického materiálu, který pojme mnohem více chladu než plast. Funkce SMART umožňuje pomocí tlačítka nastavit optimální teplotu ve všech částech chladničky. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Technologie Total No Frost

Díky technologii Total No Frost již nebudete muset svou ledničku zdlouhavě rozmrazovat. Zabraňuje tvorbě námrazy v mrazicí části a zároveň i v chladící části. Průduchy No Frost technologie sahají i do chladničky, díky čemuž se námraza nebude tvořit. Na skladovaných potravinách v mrazničce se již nebude tvořit námraza. Funkce urychluje i proces zmrazování potravin a zachovává tak jejich nutriční hodnoty i po rozmrazení. Samozřejmostí je i značná úspora elektrické energie. Luxusní vzhled americké chladničky vyzdvihuje trendová nerezová barva dveří a šedá barva bočních částí. Má jednoduché a čisté provedení, které vkusně doplní vaši kuchyň. Údržba jejího povrchu je nenáročná. Tato americká chladnička Concept LA7791ss zaručeně vkusně zapadne do vaší kuchyně.

Dostatečný prostor pro skladování potravin

Americká chladnička nabízí skutečně prostorný a přehledný skladovací prostor. Design s třemi dveřmi je součástí designové linie Black z modelové řady Simfonia. Kombinuje v sobě chladničku, mrazničku a variabilní zónu, kterou si lze přizpůsobit podle momentální potřeby uživatele. Zaručeně bude neodmyslitelnou součástí vaší domácnosti. Americká chladnička s třemi dveřmi vám nabízí dostatečný skladovací prostor, který postačí či pro menší nebo větší domácnost. Celkový objem 459 litrů bude určitě dostačující. Hlavní předností americké chladničky je skvěle řešený úložný prostor. Díky efektivně uspořádaným a nastavitelným policím a přihrádkám budete mít potraviny vždy pěkně uskladněny. Chladící část má celkový objem 292 litrů a její vnitřní vybavení sestává z vnitřního LED osvětlení. Najdete v ní také 2 skleněné police, plastovou zásuvku Fresh Zóny a také praktické dveřní poličky. Ovládání chladničky je elektronické.

Fresh Zóna

Fresh zóna v chladicím prostoru se nachází v spodní části. Tato část chladničky se vyznačuje nižší teplotou a optimální vlhkostí, která je řízena vlhkostním ochranným filmem a speciálním těsněním. Fresh zóna prodlužuje skladovací dobu potravin.

Variabilní zóna

Variabilní zóna se nachází v pravé dolní části chladničky. Je vybavena samostatnými dvířky. Její objem je 106 l. Jde o skladovací prostor, který lze přizpůsobit podle aktuálních potřeb uživatele. Je vybavena samostatným osvětlením a vlastním zdrojem teploty, kterou lze nastavit v rozmezí -4 ° C - 8 ° C nebo ji úplně vypnout. Je možné ji použít i jako ledničku, nulovou zónu nebo jako soft mrazničku. Díky tomu máte k dispozici bezkonkurenčnúmraziacu kapacitu.

Mrazící část

Mrazící část má stejně jako chladnička k dispozici skutečně velký prostor o objemu 167 l. Mrazicí kapacita dosahuje 10 kg / 24 hod. a v případě výpadku proudu uchová vaše potraviny až 8 hodin. Vnitřní vybavení sestává ze 4 skleněných poliček, 3 dveřních polic a 3 plastových zásuvek. Ve dveřích je umístěn i výrobník ledu. Díky výrobníku ledu ve dveřích budete mít ledové kostky vždy po ruce. Do vaničky ledovačem je třeba nalít vodu a po zmrazení vysypete pomocí otočného ovladače led do zásobníku. Zásobník na led je vyjímatelný, čili je možné ho jednoduše naplnit nebo přemístit kamkoli je potřeba. Mrazák nabízí i funkci Super FREEZE, která zrychluje zamrazení nově vložených potravin do mrazničky. Ty si následně díky tomu uchovají svou chuť, vitamíny a výživové hodnoty. Zároveň v momentě, kdy je mraznička otevřená ochrání uložené potraviny před rozmrazením.

Smart funkce

Užitečná funkce SMART umožňuje prostřednictvím jediného tlačítka nastavit optimální teplotu ve všech částech spotřebiče. Teplota v chladničce bude automaticky nastavena na 5 ° C, teplota ve variabilní zóně na 0 ° C a v mrazničce na -18 ° C. Smart funkce variabilní zóny nabízí 3 možnosti nastavení:

 •     Light Breeze - je ideální pro ktátkodobé zmrazení potravin uložených ve variabilní zóně s teplotou, která se automaticky nastaví na -4 ° C.
 •     Fresh - teplota je automaticky nastavena na 0 ° C. Tato teplota je vhodná pro skladování masa a ryb.
 •     Vegetable - teplota je ideální pro skladování čerstvého ovoce a zeleniny, teplota je nastavena na 4 ° C.

Metal Cooling

Zadní stěna chladničky má speciální povrch z metalického materiálu. Ten dokáže pojmout mnohem více chladu než standardní plastový povrch. Chladnička tak po jejím zavření rychleji dokáže dochladit na nastavenou teplotu.

Návod

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 91,1 cm
 • Výška 183 cm
 • Hloubka 65,6 cm
 • Maximální hlučnost 42 db
 • Vestavěný displej Ano
 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celkový čistý objem 459 L
 • Čistá kapacita chladničky 292 L
 • Čistá kapacita mrazničky 167 L
 • Roční spotřeba energie 438 kWh
 • No Frost (mrazák) Ano
 • Přihrádka Fresh Zone Ano
 • Celkový hrubý objem 1247 L
 • Zásobník vody Ne
 • Výrobník ledu Ano
 • Počet kompresorů 1

Další vlastnosti

Značka: Concept
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 91,1 cm
Výška: 183 cm
Hloubka: 65,6 cm
Hmotnost: 86 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 438 kWh
Klimatická třída: SN-T
Mrazící výkon: 10 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 459 L
Celkový hrubý objem: 1247 L
Počet kompresorů: 1
Chladící médium: R600a
Víc-proudový vzduchový systém: Ne

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 292 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 167 L
Počet zásuvek v mrazničce: 2

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ne
Výrobník ledu: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: LA7791SS

Všechny parametry

Recenze Concept LA7791ss

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Concept LA7791ss