Concept LA7791bc


Šírka: 91.1 cm, Výška: 183 cm, Maximální hlučnost: 42 db, Celkový čistý objem: 459 L, Čistá kapacita chladničky: 292 L, Čistá kapacita mrazničky: 167 L, Třída energetické účinnosti 2021: E, Elektronický informační list


Cena 28 999 Kč

289,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Americká chladnička Concept LA7791bc se 3 dveřmi v černém provedení je vybavena funkcí Total No Frost, která zabraňuje tvorbě námrazy v celém spotřebiči. S šířkou 91,1 cm pohodlně zapadne i do klasické kuchyně. Praktické otevírání dveří v úhlu 90° umožňuje umístit chladničku Concept LA7791bc i do užších prostor blízko stěny. Chladicí část nabízí užitný objem 292 l. Vnitřní vybavení tvoří LED osvětlení, 2 skleněné police, 2 dveřní police a 1 zásuvka Fresh zóny. Dolní dvířka nabízí variabilní zónu o objemu 106 l a nabízí možnost přizpůsobit se potřebám. Využitelná je jako chladnička nebo nulová zóna či soft mrazák. Mrazicí část má 167 l. Mrazicí kapacita dosahuje 10 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je 8 hodin. Vnitřní prostor mrazničky je vybaven skleněnými policemi a 2 zásuvkami. Ve dveřích se nachází praktické poličky. Vybavena je i alarmem nedovřených dveří. Díky zabudovanému dávkovači vody je možné si napustit svěží vychlazenou vodu bez potřeby připojení k vodovodní přípojce. Ve dveřích chladničky je umístěn zásobník vody o objemu 2 l. Zadní stěna chladničky je vyrobena ze speciálního metalického materiálu, který pojme mnohem více chladu než plast. Funkce SMART umožňuje pomocí tlačítka nastavit optimální teplotu ve všech částech chladničky.

Technologie Total No Frost

Díky technologii Total No Frost již nebudete muset svou ledničku zdlouhavě rozmrazovat. Zabraňuje tvorbě námrazy v mrazicí i chladicí části. Průduchy No Frost technologie zasahují i do chladničky, díky čemuž se nebude vytvářet námraza. Funkce urychluje i proces zmrazování potravin a zachovává tak jejich nutriční hodnoty i po rozmrazení. Samozřejmostí je i značná úspora elektrické energie. Luxusní vzhled americké chladničky vyzdvihuje trendová černá barva. Má jednoduché a čisté provedení, které vkusně doplní vaši kuchyň. Údržba jejího povrchu je nenáročná. Tato americká chladnička Concept LA7791bc zaručeně vkusně zapadne do vaší kuchyně.

Dostatečný prostor pro skladování potravin

Americká chladnička nabízí skutečně prostorný a přehledný skladovací prostor. Design se třemi dveřmi je součástí designové linie Black z modelové řady Simfonia. Kombinuje v sobě chladničku, mrazničku a variabilní zónu, kterou si lze přizpůsobit podle momentální potřeby uživatele. Zaručeně bude neodmyslitelnou součástí vaší domácnosti. Americká chladnička se třemi dveřmi vám nabízí dostatečný skladovací prostor, který postačí pro menší i větší domácnost. Celkový objem 459 litrů bude určitě dostačující. Hlavní předností americké chladničky je skvěle řešený úložný prostor. Díky efektivně uspořádaným a nastavitelným policím a přihrádkám budete mít potraviny vždy pěkně uskladněny. Chladicí část má celkový objem 292 litrů a její vnitřní vybavení sestává z vnitřního LED osvětlení. Najdete v ní také 2 skleněné police, plastovou zásuvku Fresh zóny a také praktické dveřní poličky. Ovládání chladničky je elektronické.

Fresh zóna

Fresh zóna v chladicím prostoru se nachází ve spodní části. Tato část chladničky se vyznačuje nižší teplotou a optimální vlhkostí, která je řízena vlhkostním ochranným filmem a speciálním těsněním. Fresh zóna prodlužuje skladovací dobu potravin.

Variabilní zóna

Variabilní zóna se nachází v pravé dolní části chladničky. Je vybavena samostatnými dvířky. Její objem je 106 l. Jde o skladovací prostor, který lze přizpůsobit podle aktuálních potřeb uživatele. Je vybavena samostatným osvětlením a vlastním zdrojem teploty, kterou lze nastavit v rozmezí -4 °C-8 °C nebo ji úplně vypnout. Je možné ji použít i jako ledničku, nulovou zónu nebo jako soft mrazničku. Díky tomu máte k dispozici bezkonkurenční mrazicí kapacitu.

Mrazicí část

Mrazicí část má stejně jako chladnička k dispozici skutečně velký prostor o objemu 167 l. Mrazicí kapacita dosahuje 10 kg/24 hod a v případě výpadku proudu uchová vaše potraviny až 8 hodin. Vnitřní vybavení sestává ze 4 skleněných poliček, 3 dveřních polic a 3 plastových zásuvek. Ve dveřích je umístěn i výrobník ledu. Díky výrobníku ledu ve dveřích budete mít ledové kostky vždy po ruce. Do vaničky s ledovačem je potřeba nalít vodu a po zmrazení vysypete pomocí otočného ovladače led do zásobníku. Zásobník na led je vyjímatelný, čili je možné ho jednoduše naplnit nebo přemístit kamkoli je potřeba. Mrazák nabízí i funkci Super FREEZE, která zrychluje zamrazení nově vložených potravin do mrazničky. Ty si následně díky tomu uchovají svou chuť, vitamíny a výživové hodnoty. Zároveň v momentě, kdy je mraznička otevřená, ochrání uložené potraviny před rozmrazením.

Smart funkce

Užitečná funkce SMART umožňuje prostřednictvím jediného tlačítka nastavit optimální teplotu ve všech částech spotřebiče. Teplota v chladničce bude automaticky nastavena na 5 °C, teplota ve variabilní zóně na 0 °C a v mrazničce na -18 °C. Smart funkce variabilní zóny nabízí 3 možnosti nastavení:

  •     Light Breeze - je ideální pro krátkodobé zmrazení potravin uložených ve variabilní zóně s teplotou, která se automaticky nastaví na -4 °C.
  •     Fresh - teplota je automaticky nastavena na 0 °C. Tato teplota je vhodná pro skladování masa a ryb.
  •     Vegetable - teplota je ideální pro skladování čerstvého ovoce a zeleniny, teplota je nastavena na 4 °C.

Metal Cooling

Zadní stěna chladničky má speciální povrch z metalického materiálu. Ten dokáže pojmout mnohem více chladu než standardní plastový povrch. Chladnička se tak po jejím zavření rychleji dochladí na nastavenou teplotu.

Návod

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 91.1 cm
Výška 183 cm
Maximální hlučnost 42 db
Celkový čistý objem 459 L
Čistá kapacita chladničky 292 L
Čistá kapacita mrazničky 167 L
Třída energetické účinnosti 2021 E

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept LA7791bc

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno