Concept LA6983ss

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu.

Americká chladnička Concept LA6983ss typu French door je vybavena funkcí Total NoFrost, která zabraňuje tvorbě námrazy v celém spotřebiči. Svým designem Sinfonia zapadne i do klasické kuchyně. Praktické otevírání dveří v úhlu 90° umožňuje umístit chladničku i do užších prostor blízko stěny. K dispozici jsou funkce Super Cool, Super Freeze, Plazma sterilizátor a ještě mnohem více. Chladicí část nabízí užitný objem 335 l. Vnitřní vybavení tvoří LED osvětlení, skleněné police, dveřní police a plastové zásuvky. Mrazicí část má 165 l a sestává ze 2 teleskopicky výsuvných zásuvek. Mrazicí kapacita dosahuje 13 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je 15 hodin. Zobrazit celý popis

Zvažte i tento produkt

LG GML844PZKZ

34 990 Kč

K odeslání

Smart americká chladnička LG GML844PZKZ ve stříbrné barvě je ovladatelná i na dálku prostřednictvím Wi-Fi. Ovládat ji, je možné i pomocí vnějšího LED displeje. Chladicí část nabízí skladovací prostor…

 • Šířka: 83,5 cm
 • Výška: 178,7 cm
 • Hloubka: 73,4 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Dostatečný prostor pro skladování potravin

Americká chladnička Concept LA6983ss typu French door je novinkou v řadě amerických chladniček Concept. Její hlavní výhodou je maximální přehlednost vnitřního prostoru, velký objem, atraktivní design a moderní zpracování. Dvoudveřová chladnička a mrazák se 2 samostatnými šuplíky jsou zárukou toho, že spotřebič zbytečně "nevětrá". K výkyvu teplot dochází pouze v té části, která je aktuálně otevřená, a proto se chladnička nemusí tak často dorovnávat na ideální teplotu. Americká chladnička Concept LA6983ss nabízí obrovský vnitřní prostor o objemu 500 l (chladnička 335 l / mraznička 165 l), takže můžete nakupovat bez omezení. Tato chladnička uspokojí každou velkou rodinu i náročnou klientelu.

Fresh zóna

Fresh zóna je určena pro zachování dlouhodobé čerstvosti uložených potravin. Skládá se ze 2 zásuvek, ve kterých lze odděleně regulovat vlhkost a vytvořit v nich ideální klima na míru aktuálně uložených potravin. Obecně platí, že čím více vody potravina obsahuje, tím větší vlhkost je potřebná k jejímu skladování - např. vyšší vlhkost vyhovuje ovoci a zelenině, nižší je vhodná pro zachování čerstvosti masa, uzenin a sýrů.

Dokonalý přehled

Obě zásuvky mrazničky jsou vybaveny integrovanými šuplíky pro ukládání drobných potravin. Celý prostor je tak lépe rozčleněn pro vaše přehlednější skladování. Výhodou vnitřních přihrádek je, že jsou opatřeny samostatnými pojezdy. Pokud potřebujete manipulovat v prostoru hlavního boxu, vnitřní přihrádku jednoduše zasunete, takže vám při práci nijak nepřekáží.

Total NoFrost

S funkcí Total NoFrost již nebudete muset řešit námrazu uvnitř celého spotřebiče. Díky rovnoměrnému šíření suchého vzduchu nevzniká v chladničce vlhkost, takže nedochází k tvorbě námrazy, a není tedy nutné chladničku odmrazovat. Tři na sobě nezávislé chladicí okruhy snižují ovlivňování teplot uvnitř spotřebiče a míchání pachů mezi jednotlivými prostory. Total NoFrost zrychluje proces zmrazování potravin a tím přispívá k zachování jejich nutričních hodnot po rozmražení.

Plazma sterilizátor

Plazma sterilizátor vytvoří v chladničce přirozené mikroklima, které neutralizuje bakterie, zápachy a vlhkost. Díky tomu nebude uvnitř chladničky docházet k míchání vůní a chutí a vaše potraviny se tak uchovají déle čerstvé.

Variabilní zóna - flexibilní využití

Variabilní zóna v podobě velké, plně výsuvné zásuvky ve spodní části chladničky je ideální především pro skladování masa. Jedná se o prostor, ve kterém je možné dotykem regulovat teplotu (od -2 °C do +3 °C), takže ho můžete využít jako chladničku, nulovou zónu nebo soft mrazničku. Variabilní zóna má vlastní nezávislý zdroj světla.

Metal cooling

Zadní stěna chladničky je vyrobena ze speciálního metalického materiálu, který posiluje chladicí schopnosti chladničky tím, že dokáže pojmout mnohem více chladu. Zabraňuje úniku chladného vzduchu a urychluje obnovení optimální teploty při častém otevírání dveří. Výsledkem je stabilní teplota uvnitř chladničky, která prodlužuje čerstvost uložených potravin.

Teplotní snímače

Chladnička je vybavena 2 čidly, umístěnými přímo v chladicí komoře, které udržují správnou teplotu v jednotlivých zónách. Díky tomu rychleji reaguje na kolísání teploty uvnitř spotřebiče, např. po otevírání dveří a rychleji dochladí na požadovanou teplotu v chladicí komoře. Dochází tak k minimálním výkyvům teplot, což svědčí vašim uloženým potravinám.

Super FREEZE

Funkce Super FREEZE nastaví teplotu v mrazničce na -24 °C, čímž zrychluje zmražení nově vložených potravin. Současně chrání uložené potraviny před rozmražením v okamžiku, kdy máte mrazničku otevřenou.

Super COOL

Funkce Super COOL slouží pro rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin. Oceníte ji v momentě, kdy máte chladničku delší dobu otevřenou, např. při vkládání velkého nákupu. Nové potraviny rychle zchladí a současně zabrání nežádoucímu ohřevu vnitřního obsahu.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 83,3 cm
 • Výška 190 cm
 • Hloubka 68,5 cm
 • Maximální hlučnost 42 db
 • Vestavěný displej Ano
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Celkový čistý objem 500 L
 • Čistá kapacita chladničky 335 L
 • Čistá kapacita mrazničky 165 L
 • Roční spotřeba energie 333 kWh
 • No Frost (mrazák) Ano
 • Přihrádka Fresh Zone Ano
 • Zásobník vody Ne
 • Výrobník ledu Ne
 • Počet kompresorů 1

Další vlastnosti

Značka: Concept
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 83,3 cm
Výška: 190 cm
Hloubka: 68,5 cm
Hmotnost: 129 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 333 kWh
Klimatická třída: N-T
Mrazící výkon: 13 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 500 L
Počet kompresorů: 1
Chladící médium: R600a
Víc-proudový vzduchový systém: Ano

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 335 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 165 L
Počet zásuvek v mrazničce: 2

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ne
Výrobník ledu: Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: LA6983SS

Všechny parametry

Recenze Concept LA6983ss

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Concept LA6983ss