Concept KTV4544


Vestavná trouba s mikrovlnami, Objem: 44 l, Počet funkcí: 4, Vestavný displej, Teleskopický výsuv: žádný, Gril, Výška: 45 cm, Šířka: 56 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 14 199 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba s mikrovlnami Concept KTV4544 z řady Sinfonia, objem 44 litrů, nerezové madlo, 4 funkce, 5 úrovní mikrovlnného výkonu, gril, horní ohřev, rozmrazování, dolní ohřev, ventilátor, 13 přednastavených programů, rychlý předehřev trouby, černé třívrstvé sklo, dětská pojistka, časovač, otočný kulatý plech, grilovací rošt, skleněný plech, průměr otočného talíře 360 mm, rozměry (VxŠxH): 45 x 56 x 55 cm

Vestavná trouba s mikrovlnami Concept KTV4544

Vestavná trouba s mikrovlnami Sinfonia nabízí elegantní design a široké možnosti využití. Ve vaší domácnosti může fungovat jako horkovzdušná i mikrovlnná trouba. Má výšku 45 cm a objem 44 litrů, takže je ideální pro lidi, kteří bojují s nedostatkem místa v kuchyni.

Multifunkční pomocník

S multifunkční troubou můžete snadno péct, grilovat, ohřívat, vařit nebo rozmrazovat. Má 5 nastavení pro mikrovlnné vaření, 4 funkce pečení včetně grilování a 13 přednastavených programů. Potěší vás možnost kombinovat mikrovlnné vaření a pečení pro větší úsporu času. Díky této kombinaci budete mít připravené jídlo dříve hotové.

LED displej a snadné ovládání

Přehledný LED displej s možností asistovaných programů zaručuje skvělý gurmánský zážitek. Ovládání je snadné pomocí tlačítek a otočných knoflíků.

Bezpečný provoz

Dvířka jsou opatřena trojitým sklem, takže se nepopálíte, když se během pečení dostanou do kontaktu s vnější stranou dvířek. Dalším bezpečnostním prvkem je dětská pojistka, která zabrání vašim dětem, aby troubu jakkoli ovládaly.

Příslušenství.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celk.vn.kapacita trouby 44 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 900 W
Typ čištění Žádný
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 4

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept KTV4544

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi